Alien ve Predator arkaplan

Alien ve Predator izle

2004
Cehennem Özel Dublaj
Fragman
Alien ve Predator izle

Alien ve Predator Film Bilgileri

Antartika'da buzlara gömülü garip bir piramit bulunur. milyarder bir iş adamı, bilimadamları ve maceracılardan oluşan bir ekip kurarak olayı araştırmaya başlar. ekip piramite geldiğinde, kıtanın aslında iki uzaylı ırkının savaş alanı olduğunu farkederler. insanlık yokedici tarafları olan savaşın ortasında kalmıştır. sinema tarihinin iki korkutucu uzaylı ırkını konu alan film serilerinden sonra, bu kez iki ırk aynı filmde buluşuyor. iki türün birleştirilmesi fikri, dark horse tarafından yayınlanan çizgi roman serisiyle ve daha sonra da bundan türetilen bilgisayar oyunlarıyla denenmiş ve oldukça ilgi görmüştü. filmin başarılı olması durumunda henüz sadece düşünce aşamasında olan alien ve predator serilerine birer film daha eklenmesine yol açabilir.
IMDb 5.6 (186.268 oy)
Süre
1 saat 41 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi

Yorumlar

6 yorum
radamel falcao 6 ay önce
FİLM ÇOK İYİ ama bazı yerlerde dublaj yapılmamış en azından o kısımlara Türkçe altyazı ekleyebilirdiniz alien ve predator serisinin ilk filmi gayet başarılı iyi seyirler
0
cevapla
Mehmet bir yıl önce
Admin rapid olarak ekleyebilir misin?
0
cevapla
Lion Queen 2 yıl önce
film acilmiyor bir sure sonra yuklemede hata olustu diyor kardesim. ayrica bir kac tane filmlerde boyle acilmiyor
0
cevapla
Halil 2 yıl önce
admin flim açılmıor haberin olsun...
0
cevapla
Şafak Yıldızı 2 yıl önce
çıktığı tarih 2004 ama dahada izlenilebiliyor.Film güzel izlenmeye değer efektler.Konu bu defa sağlam.sonu iyi bağlanmış.
0
cevapla
gulluozman 2 yıl önce
güzeldi. sıkılmadan izlenir.
0
cevapla
Background
Kapat ×