hdfilmcehennemi1.com film izlemenin yeni adresi!

hdfilmcehennemi

www.hdfilmcehennemi.net olaraktan eylül ayında yürüttüğümüz eşsiz hizmetin mevyelerini ufaktan almaya başladığımızın sinyalleri geldi.Daha önceleri alexa sıralamasında dünyada 1 milyonun üzerindeyken şu an sitemiz hızla düşmüş ve 700k ya kadar inmiştir.Alexa Türkiye sıralamasında ise sitemiz 70k dan 7k ya kadar inmiştir ve inmeye devam etmektedir.

Artan ziyaretçi kapasitesiyle sizlere verdiğimiz hizmetin ne kadar kaliteli olduğunun göstergesidir.Sizlere film ve dizileri hızlı, sorunsuz ve yüksek kalitede izletmek en temel prensibimizdir.Bu yüzden sitemizde herhangi bir reklam koymayacağız.Tamamem reklamsız bir film izleme sitesi olacaktır.

hdfilmcehennemi.com artık normal bir hostingte barınmak için fazlasıyla büyüdü ve bu yüzden sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemize CDN sistemine dahil ettik.CDN sistemiyle sitemiz artık daha hızlı açılmaktadır.Yakında Türkiye lokasyonlu vps sunucusuna geçip sizlere daha kaliteli hizmet vereceğiz.

Sizlere gerçek kalitede hd film izlemeniz için yurtdışında özel bir vps kiralayıp, filmlere burada özel rip yaparaktan gerçek hd kalitesini sizlere sunacağız.Yakın zamanda teknik kadromuzu güçlendireceğiz.Gerekli ekipmanlar, ayrıca admin ve çevirmenler sitemize dahil olucaktır.

“hdfilmcehennemi1.com film izlemenin yeni adresi!” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. idris - 5 sene önce demiş ki:

    başarıların devamını dilerim günde bir kaç defa tıklamadan geçemediğim bir site. bu arada her filimin altına yorum yazan arkadaşlarada buradan teşekkür ediyorum