Prenses Cyd izle

Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Prenses Cyd izle

Prenses Cyd Film Bilgileri

Lirik ve şiirsel bir büyüme masalı! 16 yaşındaki Cyd, dokuz yıl önce çocukluğunda yaşadığı travmatik bir olayın etkisinde, Chicago'ya yaz tatilini geçirmek için teyzesini ziyarete gider. Cyd, bir yandan bilinen ve saygı duyulan bir yazar olan teyzesi Miranda'yı daha yakından tanıma fırsatı bulurken diğer yandan da güneşli, miskin yaz günlerini barbekülerle ve rutin gündelik aktivitelerle geçirir. Bir kahve dükkanında çalışan Katie'yle tanışıp birbirlerine ilgi duymaya başladıklarında, Prenses Cyd, cinsellik ve spiritüellikle ilgili ilginç soruların ortaya atıldığı, büyüleyici bir ritme girer. Oyuncuların oldukça doğal performanslarıyla dikkat çektiği, Stephen Cone'un eleştirmenlerce çok beğenilmiş filmi, genç bir kadının kendini ve dünyayı keşfetmesine dair şiirsel ve lirik bir masal.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt6053440

“Prenses Cyd izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. elam - 3 sene önce demiş ki:

  yorum yaparken azıcık mantıklı olun sizin gibilerin saçma yorumlarını okuyup çoğu filmden soğuyorum. insanların algısıyla oynuyosunuz.

 2. masengoren - 3 sene önce demiş ki:

  Çok güzel çekilmiş, oyuncular çok sade ve başarılı, kurgusu şiir gibi..Çok beğendim. 8/10

 3. picaSSo - 3 sene önce demiş ki:

  Gereksiz bir film. İzlemeseniz de olur cinsinden.

 4. YARGIC - 3 sene önce demiş ki:

  son zamanlarda bu tür filmler sIKca piyasada var sahsi düsüncem sanki cok normalmis gibi insanlari sapkinlastirmaya yönelik alttan alttan sinsi sinsi bilinc alti yapiliyor

 5. Selin - 3 sene önce demiş ki:

  Sakın kaçırmayın ...