Ruhlar Evi izle

Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Ruhlar Evi izle

Ruhlar Evi izle

Genç bir Amerikalı çift olan Julie ve Jim, fotoğraf çekmek için Tayland'a macera dolu bir seyahat planlarlar. Çok güzel başlayan tatilleri Jim'in Julie'ye evlenme teklifi etmesiyle daha da güzelleşir. Şehri karış karış gezen aşıklar, İngiliz bir rehber eşliğinde ruhlar evi olarak bilinen, içinde birçok küçük tapınağın bulunduğu kırsal bir alana giderler. Burada farkında olmadan şeytani bir gücü rahatsız eden Julie'yi kötü ruhlar rahatsız etmeye başlar. Giderek artan bu bela karşısında Julie'nin ruhlar dünyasında ebediyen hapsolmaması için, Jim'in bu laneti ortadan kaldırmanın bir yolunu bulması gerekecektir. Yönetmenliğin Rich Ragsdale'in üstlendiği filmde senaryo Kevin O'Sullivan ve Jason Chase Tyrrell ikilisine ait. Filmin oyuncu kadrosunda Scout Taylor-Compton, James Landry Hébert, Mark Boone Junior, Michael S. New ve lana Krausz yer alıyor.

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt4365566

“Ruhlar Evi izle” filminde 27 Yorum bulunuyor.
 1. ESRA - 4 hafta önce demiş ki:

  vasat

 2. sude - 4 hafta önce demiş ki:

  fena değil

 3. Maskeli1 - 1 ay önce demiş ki:

  İdare eder. Tayland da her evin kapısında bir ruh evi asılıdır. Film bunu konu edinmiş iyi yapmış. Animizm denilen bu şamanist düşünce bizim toplumlarda da ağaca çaput bağlama, şeytan kulağına kurşun şeklinde İslam ın içine sokulmuş durumda. Taylandlılar da Budizm in içine ruh evini sokmuşlar. Değişik bir film, sonu belli ama bizim bol cin li filmlerden daha iyi

 4. serdar y. - 1 ay önce demiş ki:

  O kadar film izlemiş, bir o kadar da yorum yazmış/okumuş birisi olarak bugüne kadar böyle denk gelen yorum sistemi içeren film görmedim :) Birer yorum ara ile " beğendim / beğenmedim " bu böyle uzayıp gitmiş. Hani bazen bir sayfaya yakın beğenme olur, arada 1-2 kişi çıkar beğenmedim der onu da gördüm, anlıyorum ama bu seferki ilginç olmuş :) Daha eski yorumlara bakayim dedim orası daha da karışmış. Karar vermeye çalışırken uykunun galip gelmesi ile ben kaçar.. İzleyememiş olsam da herkese iyi seyirler. Saygılar..

 5. Zed - 1 ay önce demiş ki:

  Gerçekten kurgu da çok fazla saçmalıklar var. Tabi kaliteli bir kadrosu yok bunu anlamak normal ama yine de İZLENEBİLİR.
  Teşekkürler website.

 6. anannnntroooooooooloo - 1 ay önce demiş ki:

  10 üzerinden 10

 7. Zagor - 1 ay önce demiş ki:

  bizim yerli korku filmlerine kurban olayim.. sardira sardira 24 dakikada bitti kah güldük kah eglendik kah mesaj aldik :) ..:) hahah ...zaman kaybi bos bir film ....siteye tesekkurederim emege saygi