Sevimli Emojiler izle

Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
Sevimli Emojiler izle

Sevimli Emojiler Film Bilgileri

“Sevimli Emojiler” internetin emojiler dolu, perde arkası sahnelerini anlatıyor. Emojiler, e-postalarda ve mobil mesajlaşmada düzenli olarak kullandığımız sayısız ifadeler. İronik olarak bu kısaltılmış ifadelerin, Web’in nasıl çalıştığı hakkında fikri bile yok. Gizemli bir dijital kötü adam, @ simgesini çaldığında tüm elektronik yazışmaları durdurur. Emojiler, sistemi onarmak için korkutucu ve tehlikeli bir maceraya girişirler. Tabi keşke sistemin ne olduğunu bilselerdi... İnternet; tüm sırlarını emojilere açarken, hem emojilere hem de onları izleyen çocuklara heyecanlı anlar yaşatacak.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt8713024

“Sevimli Emojiler izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. bune lan - 3 sene önce demiş ki:

  olum bu planet çocukta hergün başlıyo lan

 2. eFk - 3 sene önce demiş ki:

  Filmi sonuna kadar izledim çok mücadele verdim ileri sarmamak için kapatmamak için ve başarı ile sonuna kadar izleyebildim film olmamış becerememişler.

 3. Leonking - 3 sene önce demiş ki:

  Ogluma indirdim berber izleyelim dedik tabikide emoji filmi zannettim bunu. sonra rus yapimi çakmasi oldunu ogrendim orjinal emoji filminden sogutcakti az kalsin beni. hic guzel degil izlemeyin 5dk zor dayandim oglum begendi cocuk filmi laa bildigin izlemeyin çakmasini berbat. Emoji movie bluray goruntu cikti

 4. .... - 3 sene önce demiş ki:

  bune lan böyle 25 saniyesinde kapatım

 5. ADT - 3 sene önce demiş ki:

  Şahsi görüşüm; Emoji Filmi'ni izlemeden önce izlendiği taktirde izlenebilir bir film ama Emoji Filmi'ni izledikten sonra en başta görsellik açısından filmi izleme isteğiniz kalmıyor! Açıkçası filmi ilk açtığımda Emoji Filmi'nin kesilmiş bir sahnesi diye düşündüm, emoji tarihçesini belirli bir dönemden günümüze kadar olan kısmını görmemiz istendiğini düşündüm ama... Bilmiyorum, dediğim gibi iki film arasında kıyas yapıldığında ilk bunu izlediğiniz taktirde film izlenebilir gibi geldi bana.

 6. tunahan92 - 3 sene önce demiş ki:

  aslında izleyip bitirmeye gayret ederim çoğu filmi ama buna 5 dakika dayanamadım

 7. h - 3 sene önce demiş ki:

  ne saçma birsey 5 dkka dayanamadım