11.22.63 1.Sezon izle

  Film Bilgileri 4 sene önce eklendi
  11.22.63 1.Sezon izle

  11.22.63 1.Sezon izle

  Online yayın platformu Hulu'da mini dizi olarak yayınlanacak olan 11/22/63, Jake Epping isimli lise İngilizce öğretmeninin, zamanda yolculuk yaparak John F. Kennedy suikastini engellemeye çalışmasını konu alıyor.

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt2879552

  “11.22.63 1.Sezon izle” filminde 61 Yorum bulunuyor.
  1. BEYAZ - 4 ay önce demiş ki:

   Bu diziyi izleyeli çok oldu. Aklımda çok güzel bir dizi olarak kaldı. Kelebek etkisi filmini anımsattı izlerkenSiteyle ilgilenenlere teşekkürler.

  2. Ahmet Taylan Ağdağ - 4 ay önce demiş ki:

   6. blüm inmiyor

  3. burak - 1 sene önce demiş ki:

   bölümler çalışmıyor bilginize.

  4. ahseb - 4 sene önce demiş ki:

   türkçe dublaj ne zaman gelicek buraya sizin siteden iyisi yok çünkü alıştım buraya

  5. Kekeme - 4 sene önce demiş ki:

   Yorum yapamıyorum bile,harikaydı.Bazı yerlerinde kurgu hatası vardı ama yinede mükemmeldi.Kuyruğunu yiyen yılan hikayesini anlatmış birazda.James mükemmel aktör arkadaş,resmen karizma kaynıyor ve yine turtasını yiyor adam,mutlaka tüm filmlerinden yiyor.

   Not:Dizi sadece bir şeyi anlatmıyor,diğer filmlerede gönderme yapıyor,mesala Godfather 2 fredo sahnesi,dizinin ilk bölümünde turtayı sevdin mi derken ''örümcek adam 3'' teki sahneye gönderme yapıyor.Çok doyurucu olmuş.

  6. DreamSongs - 4 sene önce demiş ki:

   Harika, insanın ruhuna dokunan bir dizi. Kapanış sahnelerinin tarifi mümkün değil. Klasik görsel efektlere dayanan bilimkurgu arayanlar yanlış dizi seçmiş olur. Ama eminim ki doyurucu bir içerik arayanları fazlasıyla tatmin edecektir.

  7. mehmet - 4 sene önce demiş ki:

   çok beğendim. bence sabırla izlenilmeli.

  8. hilksen - 4 sene önce demiş ki:

   Kitabı okuyun. Kitaptan sonra tesadüfen gördüm diziyi ve heyecanla izledim. Çok farklı yerleri var. Ama hayal ettiğimi görsel olarak izlemek farklı ve heyecanlı. Ama kitap kesinlikle okunmalı. Eğer siz de filmden sonra kitabını okuyamayanlardan iseniz, izlemeyi erteleyin, kitabı okuyun. Örneğin tavşan deliğinden ilk geçişindeki duyguyu kitap öyle güzel ifade etmiş ki.