Star Trek : Picard 1.Sezon izle

  Dizi Bilgileri 11 ay önce eklendi
  Star Trek : Picard 1.Sezon izle

  Star Trek : Picard 1.Sezon Dizi Bilgileri

  BS All Access tarafından ekrana taşınan dizi, Star Trek: The Next Generation'da ve dört farklı Star Trek filminde görünen Picard karakterinin hikayesini takip edecek. Patrick Stewart’ın ikonik Jean-Luc Picard karakterine yeniden hayat verdiği ve Alex Kurtzman, James Duff ile Akiva Goldsman'ın ekrana taşıdığı dizinin oyuncu kadrosunda Stewart’a Alison Pill, Michelle Hurd, Evan Evagora, Isa Briones, Santiago Cabrera ve Michelle Hurd eşlik ediyor. Yürütücü yapımcı kadrosunda ise Patrick Stewart, Alex Kurtzman, Michael Chabon, Akiva Goldsman, James Duff, Heather Kadin, Rod Roddenberry ve Trevor Roth görev yapıyor. İlk iki bölümün yönetmen koltuğunda Hanelle Culpepper yer aldı. Dizi, Picard'ın görevinden emekli olmasından ve Fransa'da aile evinde yaşamaya başlamasından sonrasını konu ediniyor. Sakin bir hayat süren Picard'ı uyarmak üzere genç bir kadın ziyaret eder. Bunun ardından Starfleet'e geri dönmesi gerekmektedir. Ancak burada Picard reddedilir. Böylece kahramanımız tek başına savaş verme kararı alır. Eski dostlarından William Riker'ı ve Deanna Troi'yi de araması gerekecektir.

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt8806524

  “Star Trek : Picard 1.Sezon izle” filminde 57 Yorum bulunuyor.
  1. cem kaymaz - 10 ay önce demiş ki:

   güzel film ; ama bunları un utmamak LAZIM BU DEVİRDE ;
   Jules Verne,
   Erich von Däniken,
   Nikola Tesla,
   ATATÜRK,
   Che,...

   Ve Diğerlerini

  2. Fatih Demiröz - 11 ay önce demiş ki:

   Harika dizi teşekkürler Kaan..

  3. KaaN - 11 ay önce demiş ki:

   10.BÖLÜM SEZON FİNALİDİR , 2.SEZONDA GÖRÜŞÜRÜZ!!!

  4. FATİH akkoyun - 11 ay önce demiş ki:

   Dizi güzelmi tavsiye ediyomusunuz

   • Genç Türkler - 11 ay önce demiş ki:

    Fena değil izlenir. Eğer sıkı bir bilimkurgu izleyicisi isen, biraz klişelere ve sonu tahmin edilebilir olaylara rastlayabilirsin. Ara sıra bkurgu izliyorsan problem olmaz...

  5. AYDIN - 11 ay önce demiş ki:

   hdflimcehennemi yöneticileri şu alttaki sesi nasıl kapatacağım eğer daha önce cevapladıysanız kusura bakmayın bulamadım ricam tekrar belirtir misiniz.