Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
1985 izle

1985 Film Bilgileri

İçine Kapanmış bir genç adam, tatillerini ve zorlu koşullarını muhafazakar ailesine açıklamak için evlerine gider. 1985 izle, 1985 film izle

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt6411590

“1985 izle” filminde 6 Yorum bulunuyor.
 1. Abdullah Eker - 1 sene önce demiş ki:

  720p 902 mb nasıl oluyor kaan abi? Görüntü kalitesi düşüyor mu acaba?

 2. Erdogan Celiloğlu - 1 sene önce demiş ki:

  Eşcinsellik Lut kavminin helakine sebeb olan büyük günahlardandır. Bu gibi insanlar, yanlış fiilde bulunmadıkları müddetçe, bu hissi taşımaları kendilerine bir mesuliyet getirmez. İslam dini, imkanat değil, vukuat ile hüküm verir. Yani, bir insanın kendi içinde bir his taşıması onu mesul etmez; bu hissi fiil ortamına taşıdığı zaman mesul olur.

  Hissi olarak bazı kadınları erkek ve bazı erkeklerin kadın hissine yakın his taşıdıkları bir vakıadır. İşte bu hislerini fiil ortamına taşımadıkça ve dine zıt hareketlerde bulunmadıkça, mesul olmayacaklardır.Şimdi, gelelim konunun bizi esas ilgilendiren kısmına:

  1. Bu tür hassas konuları ne yok farz etmeli, ne de kaşınmayan yeri kaşımalı. Uyanık bir sessizlik ve dengeli bir müdahale gerek.

  2. Küçük yaşlardan itibaren giyim, oyuncak gibi konularda cinsiyeti vurgulayacak ve cinsel kimlik oluşmasına yardım edecek yönlendirmeler yapılmalı. Meselâ, cinsiyete göre giydirmek, uygun oyuncaklar almak gibi.

  3. Çocuk, normal gelişimi içinde, özellikle belli dönemlerde, cinselliği çok merak eder; onu doğru bilgilendirmek gerekir. Eşcinselliği anlatın demiyorum. Normal, doğal, insanî merakların doyurulması ilerisi için sağlam bir temel olacaktır diyorum. Bu konularda çekinip utanmayın lütfen: Siz doğrudan utanıyorsunuz ama, birileri yanlıştan bile utanmıyor. Ve hiç unutmayın: "Çocuklar öğrenmeye hazır olmadıkları konuları zaten sormazlar." Çocuk birşeyi soruyorsa mutlaka cevap vermeniz gerekir—elbette, usulünce!

  4. Özellikle ergenlik çağında gençlerin kendi cinslerinden ebeveynlerle, yani babayla daha fazla vakit geçirip paylaşım içinde olması şarttır. Bunu vurguluyorum; tâ ki, "İşten eve, evden işe," ‘pijama-terlik-televizyon,’ "Hanım, sen ilgileniver, ben çok yorgunum" hastalıklarına yakalanmış babaların kulakları çınlasın!

  5. Aile içinde erkeğin hafif başat ve saygın konumunun korunması lazım. Yoksa, meselâ evde kadın bariz biçimde baskın, erkekse pasif ise -ki, neredeyse ahirzaman alameti olarak çoğu evde mevcut durum maalesef budur- erkek çocuk için kadın konumu imrenilecek bir durum kazanabilir.

  6. Bu tür bir problemle karşılaşıldığında aşırı tepki ve açıklamasız yasaklar merakı artırır sadece. Konuş(tur)masanız bile, gencin aklındaki soru işaretleri artarak devam eder.

  7. Darda kalırsanız bir psikiyatristten yardım isteyin.

 3. Nuri - 1 sene önce demiş ki:

  Super film. Hayatin ta kendisi. Herkesin kendinden birsey bulabilecegi muthis bir basyapit

 4. Emre - 1 sene önce demiş ki:

  Aman admin paylasma böyle filmleri !

 5. Tuşlu Telefon - 1 sene önce demiş ki:

  önce tv programları sunup şirin ve komik gözüktüler, sonra dizilerde komik karakterleri oynadılar, daha sonra dizilerde ciddi roller almaya başladılar. bakınız çok büyük algı kasıyorlar dizi ve filmlerle, geçmişte evlilik dışı sokakta el ele sarılarak yürürken bu gün lgbt ler meşru olmaya başladı, yakında pedofilide bu şekilde meşrulaşacak. yok cart curt diyen iyi araştırsın amerikada bir çok gösteride lgbtp "p=pedofili" şeklinde gösterilmeye başladı bu

 6. ArdaEmre_Giresun - 1 sene önce demiş ki:

  lbgt yaşam döngüsünün içsel sıkıntılarının dışavurumsuzluğu...özetle bu

  tarzı olan izleyebilir...oyunculuk gayet iyi.
  admin bu tür film koymazdı :)

  adminkaan teşekkürler.