3 Nesil Filminin Bilgileri

3 Nesil

Filmde bir ergenin, kızlıktan erkekliğe geçişi ve ailesinin bu gerçeği kabullenişi anlatılıyor. Klinik bir vaka olarak kız vücudunda dünyaya gelmiş ama aslında erkek olan bu gencin topluma uyum sağlayışı konu alınıyor.


3 Nesil Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 8
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Gamze
2 yıl önce

mükemmeldi sadece anne kendi suçlu fakat kızı karşı tarafa yönelik büyütmüş bu biraz gıcıkcaydı

0 Cevapla
numan
3 yıl önce
Bu yorum spoiler içeriyor! Yorumu görmek için tıklayın.

Anneanne hemcinsiyle duygusal bağ kurmuş, ayrıca anne iki öz kardeşle birlikte olup kızın hangisinden olduğuna emin olamamış ve esas kız erkek olmaya karar vermiş. Filmin dramla ilgisi yok bariz ltbg propagandası. Şu taraf olup savunan nesebi belirsiz zerzevat da buna sanat deyip ayılıp bayılıyor. Türkiye asla hollanda olmayacak. Yormayın küçük fikirlerinizi

0 Cevapla
empre
3 yıl önce

Harika film ön yargılarınızı bir kenara bırakın öle izleyin.Homo gay ve ya trasn konulu olunca direk saldıran garip bir potansiyel var neden se??? ben çok beğendim insan ruhu karmaşıktır gizli duygularınız var fazla saldırmayın fark edilirsiniz sonra :))))

0 Cevapla
SAFAK
3 yıl önce

lütfen altyazı böyle film izlenmiyor.

0 Cevapla
Kartal
3 yıl önce

@romantikaone birader önce sen herkes yazmasını öğren sonra sinema falan izle ya da git acun izle sana göre değil film işleri falan

0 Cevapla
romantikaone
3 yıl önce

Heryerde toplumu homosexuel dönüştürme çabaları var.Oyuna gelmeyin biz müslümanız herkez hassas olsun sayın admin..Kaldırın yayından bu filmi.Allah günah demiş lanet etmiş ötesimi var.

0 Cevapla
SERTAC
3 yıl önce

Bir aile dramı ama vasat işlenen bır konu

0 Cevapla
DuyguJean
3 yıl önce

Escinsellik ve transseksuellik hakkinda cok nadir filmler olsada gün gectikce bu rakam artiyor ve buna sahit olmak cok güzel. Trans bireyin duygusal,psikolojik ve ailesel sorunlarini ele aldigi kadar, trans bireyin ailesinin sorunlarini,zorluklarini,vermesi gerektigi kararlarin ve korkularini ele alan bir film olmus. Keske her trans veya escinsel bireyin ailesi bu derecede sevgi dolu,güclü,ve saygili olabilse. Filmi begendim konuyu yerinde anlatmis. Noami Wattsin oyunculugunu cok seviyorum, kadin her role uyuyor resmen.

0 Cevapla
Background
Kapat ×