Robin Hood izle

Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Robin Hood izle

Robin Hood Film Bilgileri

Robin Hood: Origins, doğup büyüdüğü topraklar kraliyet tarafından alıkonulduktan sonra kendi gibi bu durumu kabullenmeyen birkaç kişiyle Sherwood Ormanlarına sığınıp, kendi çetesini kurmaya karar veren Robin Hood ve ekip arkadaşlarının, başlangıç hikayesini ele almaktadır. Aksiyon ve macera türündeki Robin Hood: Origins adlı filmin, oyuncu kadrosunda şu isimler Taron Egerton (Robin Hood), Jamie Foxx (Little John) ve Eve Hewson (Maid Marian) şu an için ön plana çıkmıştır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt4532826

“Robin Hood izle” filminde 148 Yorum bulunuyor.
 1. Mehmet Ulusoy - 8 ay önce demiş ki:

  şefim dublajlıyı indirme yok sanırım :(

 2. lord74 - 1 sene önce demiş ki:

  Farkli bir robin filmiydi bunu dahacok sevdim.
  Paylasim icin tesekkürler.

 3. Burçin - 2 sene önce demiş ki:

  güzel zaman geçirmek için izlenir. her şey bir yana mantık hataları var. spoil etmemek için söz etmeyeceğim. ama bulmak eğlenceliydi. dizi kıvamında olmuş. bence pilot bölüm olarak çekilmiş. Teşekkürler Kaan.

 4. kemo - 2 sene önce demiş ki:

  Dönemle (Haçlı Seferleri zamanı) alakasız, inanılmaz abartılı farklı bir evren kurmuşlar. Notthingham şehri sanki GOT'taki Kings Landing. İnsanların üstleri başları pırıl pırıl. Yerler taş döşeli. Arkadaşlar yapmayın Ortaçağ'dan söz ediyoruz! Avrupa'da şehirleri çamurun, pisliğin, hastalığın götürdüğü zamanlar bunlar! Bir de başlangıçta çatışma sahnesi var ki sanırsın Amerika Irak'ta operasyonda. Bir ellerindeki silahlar farklı o kadar. Ortaçağ'da geçen bir öykü bu kadar modernize edilmez ki! Hele o maden neydi Allah aşkına?! Günümüzde var mı böyle maden? :)) Haa ama filme tarihten bağımsız bakarsak, farklı bir evren olarak düşünürsek sıkıntı olmaz. Eski filmle karşılaştırma yapılmadan izlenmeli...