Ritüel izle

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Ritüel izle

Ritüel izle

Bir grup arkadaşın İsveç'e giderek katıldığı bir bahar festivalini temel alan korku filmi masum bir bahar eğlencesinin ardındaki karanlık sırları bir bir keşfediyor. Dani ve Christian ayrılmanın eşiğinde olan Amerikalı bir çifttir. Ama bir aile travması onları bir arada tutuyordur. Dani yaşadığı bu acı dolu olayın ardından Christian ve arkadaşlarının gideceği bir festivale davet edilir. İsveç'te olan bu festival bir ömür süresinde yalnızca bir kez gerçekleştiriliyordur. Başlarda son derece güneşli, eğlenceli ve ilginç gibi görünen bu festival, garip köylülerin gittikçe daha garipleşen davranışları ve rahatsız edicilikleri nedeniyle bir kabusa dönüşür. Yaz gündönümünün güneş ışıklarının altında gerçekleşen kutlama bir tarikatın gizli hedeflerine alet olmaya başlayan gençler için ölümcül bir hal alacaktır. Ritüel izle, Ritüel Türkçe altyazılı izle, Ritüel Türkçe dublaj izle, Midsommar izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt8772262

“Ritüel izle” filminde 90 Yorum bulunuyor.
 1. Taner - 2 ay önce demiş ki:

  Sakın izlemeyin hayatınızda izleyebileceğiniz en kötü film

 2. M Hakan Tekin - 4 ay önce demiş ki:

  Gidin fıkralarla türkiye falan seyredin ama buna 2 buçuk saatinizi harcamayın,o kadar berbat.

 3. ABDULEY REYİZ 06 - 4 ay önce demiş ki:

  abazalar için birebir bir film korkudan çok fantezi var

 4. Mahsun Aksoy - 5 ay önce demiş ki:

  igrenc bır ruh astasının fantazısı

 5. ökkeş kartal - 5 ay önce demiş ki:

  sonunu en başından belli eden, piskoloji bozalım derken saçmalayan, standart bol tekrarlı bir film bana göre tabi izlemek isteyenler izleyebilir tabi 10 üzerinden 3 lük bir filimdir kendisi.

 6. Burak Bayraktar - 5 ay önce demiş ki:

  Yorumlara aldanıp izlemeyecektim ama adminlerin tavsiyesine uyup izledim. Film gayet güzel arkadaşlar ve sonu da hiç beklemediğiniz bi şekilde bittiği için sizi şaşırtıyor. Filmin gidişatı sıkıcı olsada tüm olaylar birbirine bağlanıp izlenir hale getiriyor. Bu alt yorumlardaki arkadaşların film zevki bi kaç çeşitten olduğu için standartın dışına çıkan filmleri sevemiyorlar sanırım.

 7. Fischer Fischer Falcon - 5 ay önce demiş ki:

  Hangi kadın adlı 2019 yapımı filmi yükler misiniz