8MM – Sekiz milimetre izle

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
8MM – Sekiz milimetre izle

8MM – Sekiz milimetre Film Bilgileri

Tom Welles oldukça yetenekli bir özel dedektiftir. Spesifik olarak insanları takip etmek konusunda uzmanlaşmış ve sektörün aranan isimlerinden biri olmuştur. Karısı ve kızıyla beraber oldukça tekdüze bir yaşam sürmektedir. Yaşadığı heyecansız muhit Harrisburg, Pensilvanya da Tom’un bu sıradan hayatını daha da derinleştirmektedir. Bir gün hayatına giren ve Tom’u büyük bir sırra doğru sürükleyen sekiz milimetrelik bir film bobini, onun hayatındaki ana dönüm noktası olacaktır. Joel Schumacher’in gişede fazlasıyla başarılı olan filminin başrolünde Nicholas Cage var. Joaquin Phoenix, James Gandolfini ve Peter Stormare gibi oyuncuları da 8MM’de görmek mümkün.8MM - Sekiz milimetre izle

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt0134273

“8MM – Sekiz milimetre izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. gulluozman - 3 ay önce demiş ki:

  güzel film, sağolun.

 2. ali memduh - 3 ay önce demiş ki:

  Güzel Film.Nicolas Gage filmi biraz daha kaliteli yapmış.Meşhur olmak için Evden kaçan kızların başlarına neler geliyor,öğrenmek için izleyin.Amerikanın pislik haline gelmiş arka bahçelerini izleyin.9,5 puan vereceksiniz.

 3. Koray D. - 3 ay önce demiş ki:

  Sakın puanına aldanmayın en az 8 bence 9 olması gerekir. Hollywood'u elinde tutan yahudi yapımcıların dışlamasından önce çektiği filmlerden.
  Nicolas efendinin en iyi filimlerinden. Bu 8mm, Melekler Şehri, Hayalet Sürücü. izlenilecek filmler.

 4. Umut Kardaş - 3 ay önce demiş ki:

  Efsane Bi film düşünmeden izlenir.