A Call to Spy Filminin Bilgileri

A Call to Spy

İkinci Dünya Savaşı’nın başlarında İngilizler umutsuzluğa düştüğü sırada Churchill, kadınların casus olarak işe alınıp, eğitilmelerini emreder. Kadınların göz korkutucu misyonları sabotaj yapmak ve bir direniş oluşturmaktır. Bu görev için Vera Atkins, hırslı bir kadın olan Amerikalı Virginia Hall ve barış yanlısı bir kadın olan Noor Inayat Khan’ı işe alır. Kadınlar, Fransa’daki Nazi rejimini zayıflatmak için birlikte zorlu bir mücadeleye girişir.


Yorumlar 5
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
burka
4 hafta önce

Sevgili admin; Siteyi yeniden düzenlerken site takipçilerini ve onların yorumlarını da kaliteli hale getirdiğin için teşekkür ederim.Sitenin yeni halinde ;eski halindeki, aptal,cahil ve tuhaf yorumların olmaması çok güzel. Ayrıca; bizi ,insanlığın bu zor günlerinde eğlenceyle,bilgiyle,sanatla buluşturduğun için,üstelik bunu bizden hiç bir şey talep etmeden yaptığın için teşekkür ederim.Hakkını ödeyemeyiz. Güzel yorumu için Egzistans'a da teşekkür ederim. Sağlıklar dilerim.

0 Cevapla
Kazım Bey
1 ay önce

bU FİLMİ İZLEYİN , İYİ FİLM.

0 Cevapla
egzistans
1 ay önce

2. Dünya Savaşı'ndaki kadın ajanlar hakkında, gerçek olaylara ve kişilere dayanan, biyografik bir film, gerçekten harika bir konu. Ancak filme katılmak istenen gerçeklik hissi, şiddet dozunu da en aza indirerek (ki olabilir) biraz yapay biçimde arttırılmaya çalışılmış. Ayrıca, bazen gereksiz ve uzun diyaloglar o kadar abartılmış ki film daha çok belgesele yaklaşmış ve durağanlaşmış. Kimilerini sıkabilir bu yüzden. Teşekkürler Kaan! :)

0 Cevapla
ahmet
1 ay önce

gercekten guzel bır flım yorumu .tesekkurler.bu arada flım guzel kalıtelı . ama arkadasın dedıgı gıbı sıkabılıır .ben cok begendım.tesekkurler kaan ve arkadasları.

1 Cevapla
ako
1 ay önce

Bilgilendirici Yorumun ve temiz bir anlatımın için teşekkürler.

1 Cevapla
Background
Kapat ×