Açık Çek izle

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
Açık Çek izle

Açık Çek Film Bilgileri

İki kafadar Rick ve Fred (Owen Wilson ve Jason Sudeikis) uzun süredir evlidirler. Eşlerini sevmektedirler ama diğer bazı erkekler gibi karşılarına çıkan kadınlara bakmaktan da kendilerini alamazlar.Alışkanlık hâline gelen bu göz banyolarından bıkan eşleri (Jenna Fischer ve Christina Applegate) evliliklerini tekrar canlandırmak için cesurca bir hamleye başvurur ve kocalarına 'açık çek' verirler: İki erkek bir hafta boyunca sorgusuz sualsiz istediklerini yapabileceklerdir. Kaçırdıklarını sandıkları şey her neyse görmek, ya da bu arayışa sonsuza dek son vermek için yedi günleri vardır. Açık Çek izle, Hall pass izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt0480687

“Açık Çek izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. Lancome - 2 ay önce demiş ki:

  Çok eğlendik izlerken, sıkmadı hiç. Eski filmleri önümüze çıkması iyi oluyor. Çekirdek çerez açtık bitince cipsle devam ettik. İzleyin.

 2. Ayçe - 3 ay önce demiş ki:

  Filmin yarısı türkçe dublaj yarısı ingilizce. İndirip izlemiştim ama izleyemedim. Türkçe olan yerleri baz alırsak ara ara komik bir film ama çok bir şey de beklememek lazım.

  • kaan - 3 ay önce demiş ki:

   full turkçe olanla değiştirdim eski yorumlara bakmayınız.

 3. mert - 3 ay önce demiş ki:

  Çocukları uzak tutup izleyin. Harika bir film. Çok komik ve abartılar olsa da temelinde çok gerçekçi. Filmin ilk sahnelerindeki konuşmalar tam komedi.

 4. oğulcan - 3 ay önce demiş ki:

  45.dakikadan sonra tüm bağlantılarda düblaj gidiyor.

 5. serdar yumurtacı - 4 ay önce demiş ki:

  Arkadaşlar harika ötesi bir film şiddetle tavsiye ederim ama aile ile izlemeyin 10/9 izlerken jel gibi olucaksiniz:D