Aman Tanrım 2 Filminin Bilgileri

Aman Tanrım 2

Tanrı'nın çok özel bir görev yüklediği yeni kişi bu kez, haberciliği bıraktıktan sonra siyasete atılan ve kongreye yeni seçilen Evan Baxter'dır. Geçmişini Buffalo'da bırakarak ailesini Virginia'ya taşımıştır. Ancak oradaki yeni yaşamında Tanrı'nın (Morgan Freeman) aniden karşısına çıkması ve Nuh'un gemisinin benzerini inşa etmesini buyurmasıyla hayatı bir anda altüst olur. Bu durum karşısında ailesinin de kafası karışmıştır. Evan gerçekten Tanrı'dan mesaj aldığı mesaj doğrultusunda mı hareket etmektedir? Yoksa sergilediği garip tutumlar, olağanüstü bir orta yaş krizinin ya da ruhsal bir sorununun göstergesi midir? Aman Tanrım 2 izle, Aman Tanrım 2, Evan Almighty izle,


Aman Tanrım 2 Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 7
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Adem Kılıççı Fan Club
1 yıl önce

Ya reis nolursun eski oynatıcıya geç indirilmiyor burda indiği zamanda boyutu fazla oluyor

0 Cevapla
segom7375
1 yıl önce

HARİKA! Zira ben çok beğendim çok güzeldi morgan freemanın sıkı takipçisiyim lucy den sonra en iyi filmi

0 Cevapla
segom7375
1 yıl önce

harika zira ben çok beğendim morgan freeman sıkı takipçisiyim çok seviyorum bu da lucy den sonra en iyi filmi

0 Cevapla
Faysal Yaşar
1 yıl önce

amaç niteliğini anlamayanlar için filim absürt, varlık yaşam dengesini herkes için adil ve bencilliği ortadan kaldırmak için , heşeye emek harcamadan, ve yeme içme giyimnme eşyaya kul olma sadece dünya yaşımını becil olrak göz önünde alarak yaşayanlar filimden hiç bişey anlamaz anlamadığı gibi de saçma bakar oysa herkes ölecek ve elde ettiği anlayış gerçeği ile ebedi yüzyüze kalacak onun için dünya birliktelik huzuru için herkese eşirsel hak hukuk ve nemalanma varlık sistemine denge unsurlarına uyulmuş yani yaratıcının dinine uyulmuş olur. cennetten kast edilen gerçek budur.

0 Cevapla
hopbalaaöğretmenim
1 yıl önce

Benim gibi serinin ikinci filmi olması dolayısıyla izleyecek olanlardansanız tekrar düşünmenizi tavsiye ederim zira film Nuh tufanı konusu üzerinden başladı ve bitti. İlk filmdeki gibi gülmeyi eğlenmeyi (ki Jım Carrey maalesef yok) düşünüyorsanız yanlış yerdesiniz.

0 Cevapla
CengizHan Uzun
1 yıl önce

İlk filmine nazaran inanılmaz derecede vasat bir film. Komedi tarzı denmiş ama hic alakası yok. İlk filmde Tanrı " Al sen yönet " diyordu bu filmde ise "yap sunu ve anla " kafasında... İlk filmi izlediyseniz ikinciye geçme düşünceniz varsa inanın hic gerek yok. Tam bir zaman kaybı. Bir filme başlayınca kapatmak huyum olmadığından dolayı ben mecbur izledim. Ben yandım siz yanmayın :)

0 Cevapla
moggi
1 yıl önce

10 yil olmus bakali mukemmel film

0 Cevapla
Background
Kapat ×