Amazing Stories 1.Sezon izle

  Dizi Bilgileri 11 ay önce eklendi
  Amazing Stories 1.Sezon izle

  Amazing Stories 1.Sezon Dizi Bilgileri

  Steven Spielberg'in 80'li yıllarda yarattığı ve bir kült haline getirdiği antolojik korku serisi Amazing Stories, Universal TV tarafından yeniden üretildi ve modern bir versiyonu tasarlandı.Amazing Stories, antoloji türünde bir dizi. Her bölümde birbirinden farklı oyuncular ve karakterler eşliğinde birbirinden farklı hikayelerle karşımıza çıkıyor. Çoğunlukla ‘bilim kurgu’ hakim tema konumunda ama her bölümde bu temaya rastlamak da mümkün değil. Bilim kurguyu komediyle veya dramayla, fantastik ögeleri komediyle veya dramayla harmanlayabiliyor ya da korku-gerilim türünü komediyle veya dramayla iç içe sunabiliyor dizi. Çoğu zaman gülümsetip eğlendiriyor, bazen de hüzünlendirebiliyor.

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , , , , , ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt5165368

  “Amazing Stories 1.Sezon izle” filminde 22 Yorum bulunuyor.
  1. D. Belen Cumhuriyet - 11 ay önce demiş ki:

   Admin umarım bu yorumumu yayınlarsın. Aşağıda yorum yapan sözde kültürlü film/dizi izleyicleri. Nasıl bu yüzyılda yaşayıp bu kadar haktan hukuktan uzak kendi fanusunuzda kalabildiniz? Çocuk tecavüzcüsüyle aynı kefeye koyan mı dersin organ mafyası gibi gençlerimizi kandırıyorlar diyen mı dersin... Kendi asla yaşamadığı bir duygu için HORMONLARINA SAHİP ÇIKSIN diyen mi dersin hepiniz kötü yürekli insanlarsınız. Sizi ne alakadar ediyor kimin hangi cinsten insanı sevdiği? kafanıza silah mı dayıyorlar kardeşim sen de eşcinsel olucaksın diye? Dizide adamın biri karısını bıçakladığında kimse buraya gelip yeter yaa bi bölümde daha kadın bıçaklanırsa izlemem artık diyen yok? Özgür iradesi olan iki insan sevisince mi ahlakçılığınız tutuyor hepinizin. Umarım insanları yargıladıgınız şeyi yaşamadan ölmezsiniz. (Eşcinsel değilim sadece insan olmayı öğrenebilmiş bir bireyim)

   • filmsever - 5 ay önce demiş ki:

    ben şahsi olarak filimlerde yada dizilerde kadın şiddeti, eşcinsellik yada +18 içerikler görmek istemiyorum. Özgür iradesi olan iki insanın özelinden bize ne. herkes özelini özel yaşasın. ben artık bazı yerleri ilertip izlemekten sıkıldım. sizin herşeyi özgürlük terimine bağlamanızdan da sıkıldım. kimse hiç bir zaman kafama silah dayamadı film ve dizi izlemek için. ama iki dakikalık saçma yerler için filmi neden izlemeyeyim. İnternet denen illette bir tıkla herşeyi izliyorsun. yav benim çocugum niye izlesin +18 yada kadın şiddetini. adam akılı ailecek izleyecek anlamlı bir film bulamıyoruz. Ayrıca yeter artık ahlaksızlığı özgürlüğe bağlamayı bırakın.

  2. sağnak beren - 11 ay önce demiş ki:

   yav şu boş yorum yapanları engelleyemiyormusun admin abi bütün bölümler gayet iyi devamıda gelir umarım anlayısı kıtlar filmden anlamayan boş adamlar, şuraya yorum yazmayın izleyin seveceksiniz

  3. Osman yılmaz - 11 ay önce demiş ki:

   spielberg'ün filme çekilemeyecek ama boşada gitmesi istenmeyecek pek amazing olmayan story'leri

  4. mustafa k - 11 ay önce demiş ki:

   4. bölümü çeviren arkadaş biraz zahmet olmuş sana ya google translateden çevirmek zor olmadı mı :D bölümü beğendim

  5. mustafa k - 11 ay önce demiş ki:

   1 ne kadar iyiyse 2 ve 3 de o kadar kötüydü özellikle 2 tam facia izlemeden atlayın

  6. ragnarok87 - 12 ay önce demiş ki:

   1.bolum efsane 2 ve 3 tırt..

  7. taner - 12 ay önce demiş ki:

   kaan bey ucuncu bolumun alt yazısı yok

  8. Genç Türkler - 12 ay önce demiş ki:

   İlk bölüm ne kadar iyiyse ikinci bölüm de o kadar kötüydü. Çok kötü senaryoydu yazan yazamamış yani 1 saatimize yazık oldu. Demek ki ileriki bölümleri seyretmeden önce şöyle bir inceleyeceğiz, seyredilebilir mi diye...

  9. lotus - 12 ay önce demiş ki:

   Bir hikaye bu kadar alakasız bitemez...
   (2.bölüm için konuşuyorum)

   • Genç Türkler - 12 ay önce demiş ki:

    Lulu on the Bridge filminden çalmışlar finali...