Amerikan Gangsteri izle

Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Amerikan Gangsteri izle

Amerikan Gangsteri Film Bilgileri

Bumpy Johnson adındaki patronu ve mentorunun ölümünü takiben Frank Lucas, kendisini, Manhattan’ın Harlem bölgesindeki eroin ithalatı işinin esas kişi ilan eder. Direkt olarak Güney Doğu Asya’dan mal almaktadır ve ABD’ye bu malları getirtmek için farklı bir yöntem dener. Bunun sonucu olarak sokaklarda halihazırda uygun olan mallar arasında üstünlük elde eder ki bir de daha ucuzdur. New York mafyası ile işbirliği yaparak pozisyonunu garanti altına alır. Bu aynı zamanda, narkotikten sorumlu Richie Roberts adında kendini adamış, dürüst bir polisin gerçek hikayesini de anlatan bir filmdir. Amerikan Gangsteri izle

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt0765429

“Amerikan Gangsteri izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
 1. Ferhat - 3 ay önce demiş ki:

  Çok orginalsiniz mükemmel , dolu dolu 3 saat kaçırmayın

 2. Abdülhadi Aksoy - 3 ay önce demiş ki:

  Bu filmin sitede bulunmamasını yadırgamıştım. Belli ki gözden kaçmış. Admin bu büyük eksiği gidermiş sağ olsun.
  Yönetmen Ridley Scott; Lucas karakterine öyle kaptırmış ve Denzel Washington da bu rolü o kadar iyi kaldırmış ki, Ridley Scott'ın 2000'li yıllardaki favori aktörlerinden Russell Crowe'un canlandırdığı Roberts karakteri ciddi ölçüde gölgede kalmış. Lucas gerçekten mutlak kötü olmayan, azimli, ailesine düşkün, çalışkan, ufku geniş, karizmatik suç patronu imajıyla izleyenleri de etkiliyor.
  Sürpriz bir sonu yok ancak vereceğim tek spoiler; izleyenlerin, sonunda, yüzlerinde memnun bir sırıtmayla "vay anasını bee" dediği bir film olması.
  Zaten böyle bir yönetmenle ve böyle oyuncularla kesinlikle vasat bir film beklemeyin arkadaşlar.
  İyi seyirler.