Aşk Uğruna izle

Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Aşk Uğruna izle

Aşk Uğruna izle

1940’ların Fransa’sında geçen ve Irène Némirovsky’nin romanından uyarlanan Suite Française, II. Dünya Savaş’ında Alman’lara esir düşen kocasını, kayınvalidesi baskıları ile boğulmuş bir şekilde bekleyen güzel Lucile Angellier’in başından geçenleri konu alıyor. Paris’ten kaçan sığınmacıların kasabaya girmesi ile birlikte kısa bir süre sonra Alman askerleri kasabaya gelir ve kasabalıların evlerine yerleşirler. Lucile’in hayatı altüst olmuştur. Lucile, Angellier’lerin evinde kalmak ile görevlendirilmiş Nazi subayı Bruno’yu görmezden gelmeye çalışır. Ancak kısa bir süre sonra aşk onları ele geçirir ve birlikte savaşın yarattığı felaketin içinde hapsolurlar.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt0900387

“Aşk Uğruna izle” filminde 13 Yorum bulunuyor.
 1. Sibel- - 5 sene önce demiş ki:

  Filmi olumlu yorumlarından sebep izledim,ama çok pişmanım.Bence film ne romantik nede savaş kategorisine uyuyor.Sadece dram kategorisinde yönetmen duyguları yansıtmakta çok iyi iş çıkarmış.Başrol oyuncularının başkalarıyla evli olmasından ve savaşta da olsa onursuzluktan benim kadar rahatsız olan izleyicilere tavsiyem izlemeyin.
  Paylaşım için teşekkürler.

  • orhan - 5 sene önce demiş ki:

   Ben de açıkçası beğenmedim.Aşk bu filmin neresinde anlamadım doğrusu. Filim için yaptığınız yoruma katılıyorum. Tek kelime ile benim düşündüklerim de aynı

 2. U.F.U.Q - 5 sene önce demiş ki:

  Linkler sizlere ömür admin ?