Batman Filminin Bilgileri

Batman

Gotham Şehri, karanlık, tehlikeli ve gotik! Tek koruyucusu ise çoğunluğu çürümüş durumdaki Polis departmanı. Savcı Harvey Dent ile komiser Gordon’un tüm çabalarına karşın, şehir giderek daha güvensiz bir hale gelmektedir... ta ki Kara Şovalye ortaya çıkana dek.Suçlular çoğunlukla batıl inanç sahibidir, ve korkak... bu yüzden kendisine onların yüreğine korku salacak bir gizli kimlik seçmiştir. O bir yarasadır. Yarasa-adam, Batman!Ödüllü bir gazeteci olan genç ve güzel Vicky Vale, esrarengiz yarasa-adamın sırrını çözmeye kararlıdır. Öte yandan Jack Napier, yanlışlıkla asit kazanına düştükten sonra şehrin psikopat palyaço suç kıralına, Batman’in azılı düşmanı sinirbozucu Joker’e dönüşür.


Batman Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 2
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
bengel
2 hafta önce

filmle ilgili bilgilerin, afişi hariç tamamı bu filme ait doğru, 1989 yapımı, jack nicholson ın joker rolünde olduğu tim burton yönetmenliğindeki ikonik bir film. film için kullandığınız afiş ise 1966 yılı yapımı olan 'Batman the Movie' ye ait. Düzeltebilirseniz izleyecek olanlarda yanılgıya düşmemiş olurlar saygıdeğer admin. Emeklerinize sağlık güzel bir arşiviniz ve sınıflama sisteminiz var.

0 Cevapla
kaan Yönetici
1 hafta önce

hocam çokbüyük bir arşivi ekliyorum, arada böyle hatalar oluyor, eklemeler bitsin kontrol edecegim. imdb linkleri dogru siz oradan takipleyebilirsiniz.

0 Cevapla
Background
Kapat ×