Daha İyi Bir Hayat Filminin Bilgileri

Daha İyi Bir Hayat

1850'lerin Danimarka'sında kış yaklaşırken, Jens adında yaşlı bir çiftçi ve ailesi aç kalma riskiyle karşı karşıya kalır. Bu sırada kızıyla evlenmek isteyen zengin komşusu, bunun karşılığında Jens ve çocuklarının soğuktan kurtulmasına yardımcı olmaya hazırdır. Sert kış koşulları Jens'i zor bir seçim yapmak zorunda bırakacaktır.


Yorumlar 4
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
adalet
1 ay önce

Kuzenlerine iyi bir hayat vermek için zengin bir adamla zorla babası tarafından nişanlandırılıyor. Babası küçük yeğenine hayalini kurdurttuğu odasında uyurken çiftliği aleve veriyor çocuk yanarak ölüyor. Büyük yeğeni amcasının çiftliği ateşe verdiğini öğreniyor ve oda kafasına balyoz yiyerek öldürülüp bataklığa atılıyor. Hemen ardından kızının düğününe gidip dans edip eğleniyor.

0 Cevapla
zagor
1 ay önce

fena degil ...ara ara SIKIYOR ..foílm yoklugunda eh iste ....siteye tesekkurederim

0 Cevapla
eatakoc
1 ay önce

konu klasik kızlarını yüksek fiyata satan babalar..

0 Cevapla
damlatopra
1 ay önce

Danimarkalı bir çiftçinin 1850'lerde Danimarka'da hayatta kalma mücadelesini anlatan film, son derece deneyimli ve usta oyuncuların kusursuz performansları sayesinde tiyatro tadında sanatsal bir başyapıta ulaşmayı başarıyor. Sinema severlerin, sanat ve kültür adına bu filmden büyük lezzet alacaklarına eminim. İMDB'den almış olduğu 6.8 puanı fazlasıyla hak ediyor. Kesinlikle kaçırılmayacak muhteşem bir film. Mutlaka izleyiniz.

0 Cevapla
Background
Kapat ×