Beyond the Edge izle

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
Beyond the Edge izle

Beyond the Edge Film Bilgileri

Günümüz Rusya’sında geçen sıra dışı bir soygun hikayesini konu alıyor film. Daha önceki dolandırıcı ve soygunculardan farklı olarak güçlere sahip olan baş rol oyuncusu aynı zamanda oldukça zeki ve kendini bu noktada geliştirmiş birisidir. Şu zamana kadar gerçekleştirdikleri arasında en büyük soygunu planlar. Bunun için de kendi takımını oluşturur. Daha önce birlikte gerçekleştirdikleri onlarca soygun olmuştur. Her birisinin özel gücü sayesinde bu noktada zorlanmamışlardır. Ancak asıl büyük soyguna gelindiğinde durum farklılaşır. Karşılarında kendileri gibi özel güçlere sahip rakipler bulunmaktadır. Durumlar neredeyse eşitlenmiştir. Ancak hem bu durumdan arkadaşlarını kurtarmak hem de soygunu gerçekleştirmek zorundalardır. Bunu başarabilmeleri mümkün olacak mıdır?...Beyond the Edge izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt5629524

“Beyond the Edge izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Tunc Isin - 4 ay önce demiş ki:

  ...

 2. Ozn22 - 4 ay önce demiş ki:

  Konusu güzel olan bir filme nasıl bu kadar kötü senaryo yazmışlar şok geçirdim paramparça sürekli birşey olacak diye bekleyip saçma sapan ne aksiyon ne de fantastik öğeleri görebileceğiniz bir film olmuş. Koca bir üç puan benden.

 3. Cyper - 4 ay önce demiş ki:

  matrix - Inception - now you see me karması çakması ancaaaak, başarılı izletiyor, antin_yo kuntin_as renk katmış...

 4. ertuğrul tigin - 4 ay önce demiş ki:

  beyler filmin fragmanını izledim ama kararsız kaldım paradoksa kayıyor sanki biraz film biraz daha bekleyelim denek lerimiz filmi izleyip yorumlasın bakıyım :)

 5. TC Hakan Akbaş - 4 ay önce demiş ki:

  güzel di ama sonlara doğru beyin yandı ;)