Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Biz izle

Biz Film Bilgileri

Adelaide ve Gabe Wilson birbirlerini ve ailelerini seven, huzurlu ve mutlu bir çifttir. Yorucu geçen bir yılın ardından çift iki çocuklarını da alıp Kuzey Kaliforniya'da sahil kenarında bulunan evlerine giderler. Tyler ailesi ile sahilde geçirdikleri bir günün ardından, geçmişte bir çeşit travma atlatmış olan Adelaide ailesinin başına bir şey gelebileceği konusunda paranoyaklaşmaya başlar. Gece çöktüğünde Wilson ailesinin, yolda el ele tutuşmuş dört kişiyi görmesinin ardından her şey daha paranoyak bir hal alacaktır. Evlerine yapılan saldırıyı savuşturamayan ailenin yaşayacağı en büyük dehşet ise evlerine giren bu dört kişinin aslında kendilerinin birebir kopyaları olmasıdır. Birbirinin klonu gibi olan iki ailenin arasındaki en önemli fark ise içlerinden yalnızca birinin hayatta kalabileceğidir. Biz izle, Us izle, Biz film izle, Biz Türkçe altyazılı izle

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt6857112

“Biz izle” filminde 100 Yorum bulunuyor.
 1. Birol - 1 sene önce demiş ki:

  ARKADASLAR FİLMDEN ANLAMAYAN LÜTFEN İZLEMESİN . Saçma sapan yorumlarda yapmasın. Get out filmindeki gibi bu filmde süpriz lerle dolu bunu yapan yönetmenin ellerine sağlık . HARİKA BİR FİLM . Not:Filmi sessiz bir ortamda izlemelesiniz aksi halde filmden hiçbirşey anlamazsınız.

 2. Selim Malac - 1 sene önce demiş ki:

  iyi film arkadaşlar .Final kaçmaz...

 3. tuğba - 1 sene önce demiş ki:

  gayet güzel ve değişik bir filmdi.Aksiyonu fazla gerilimi az olsana insanı sonlara doğru şaşırtıyor.Kısacası gayet güzel izlenebilecek bi film.

 4. M u s t a f A - 1 sene önce demiş ki:

  Arkadaşlar, eğer anlamadıysanız size saçma gelmiş olabilir ama aslında çok mantıklı ve güzel bir film. İMDB yi kesinlikle hak ediyor. Anlamayanlar mauseyi kapalı yazıya getirsin. Spoiler içermektedir! Klonlama konusunda çalışan bilim adamları klonlanan ile klonun aynı ruha sahip olduğunu anladı. Yani klonu yapılan kişi ne yaparsa klonda aynısını yapıyordu. Ama klonlar gerçek insanlar kadar normal hareket edemiyorlardı. Mesela gerçek dünyada yaşayan biri normal bir yemek yerse klonu çiğ tavşan yiyordu. Gerçek dünyada yaşayan biri arkadaşıyla konuştuğu zaman klonları konuşuyormuş gibi yapıyorlardı ama asla konuşmuyorları. (Bu arada klonlar yer altında yaşıyor). Bilim adamları da bunu kullanıp insanlığı kontrol edebileceğini düşündü ve bu yüzden klonları çoğalttı. Kızın başta girdiği korku tüneli de klonların yaşadığı yere giden köprü gibi bir şey. Kız köprüye gidince klonu da aynısını yaptığı için o da köprüye gitti ve karşılaştılar. Klonlar normal insanların yaptıklarını taklit ettiği için normal insanların az buz nasıl yaşadığını tahmin edebiliyorlar. Klon kız normal kızı görünce aradaki bağ kırıldı ve klon bağımsız hareket etmeye başladı. Klon kız gerçek kızı kıskandığı için gerçek kızı dövüp kendi yerine hapsetti ve klon kız gerçek dünyaya çıktı. Yani korku tünelinden çıkan kız aslında klon kız. Annesi babası onu bulduğunda konuşamıyordu çünkü klonlar konuşmaz. O klon kızın travma geçirdiğini düşünüp konuşmayı öğrettiler sonra klon kızın normal bir hayatı oldu. gerçek kız ise klonların dünyasına geçti ve klonların nasıl kötü bir hayat yaşadığını gördü. Kendisi de bu hayatı yaşamak zorunda kaldı. Gerçek kız klon kızdan intikam almak için yıllarca plan yaptı, oradaki klonları örgütledi. Gerçek kız klonlar dünyasında büyüdü bir klonla evlendi ve çocukları oldu. Tabi aynısını klon kız da yaşadı ama o gerçek birisiyle evlendi ve gerçek çocukları oldu. Gerçek kız klonların dünyasında yaşadığı için klon kızın ne yaptığını biliyordu. Klon kızın ailesi o köprünün olduğu yerde tatil yapmaya karar verince. Gerçek kız bunun bir işaret olduğunu düşündü ve gerçek dünyaya diğer örgütlenmiş klonlarla çıktı. Gerçek kız klon kızdan intikam almak için onu direk öldürmedi ama diğer klonlar herkesi teker teker öldürüyorlardı. Gerçek kız karşısına Klon kızı alarak ona intikam sebebini anlattı. Sağdaki gerçek kız, Soldaki klon kız. Evet doğru yazdım. Yer değiştirmişlerdi küçükken.

  https://uploads.disquscdn.com/images/b189a4704d77a90a128168ddcba27f63a28fd2c426abb15ce94ae212e47740fa.png

  Sağdaki yani klon sandığımız gerçek kız konuşabiliyor çünkü yer değiştirilmeden önce konuşmayı biliyordu ama uzun zamandır konuşmadığı için zorlanıyor.
  Sondaki gerçek kız ile klon kızın kavgasında kırmızılı yani gerçek kızın daha çevik olduğunu görüyoruz çünkü klonlar normal hareket edemiyor. Ne kadar gerçek hayatta normal insanlar gibi hareket etse de içinde klon içgüdüsü var. Filmin sonunda klon kız kazanıyor.

 5. Yusufç - 1 sene önce demiş ki:

  Farklı hikaye olsun iştenmiş ama başarılı değil, neden,nasıl soruları yanıtsız, beklentinizi yüksek tutmayın,bunlardan dolayı film idare eder, 5/10