Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor izle

Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor izle

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor Film Bilgileri

Teknoloji bağımlısı bir grup genç, ormandaki bir rehabilitasyon kampına katılır, ama oradaki şeytani bir güç, onların dijital dünyayla bağını sonsuza dek kesmek ister. Teknolojiye bağımlı bir grup genç çevrimdışı kampa gider. Ancak, akıllı telefonlara erişimi olmayan ormanda yapılan ortak yürüyüş, organizatörlerin planladığı gibi gitmez. İnternetin en karanlık köşelerinde bile görmedikleri bir şeyle gerçek hayat için savaşmak zorunda kalacaklardır. Ormanda gizlenen ölümcül tehlike karşısında gerçek dostluğun, sevginin ve fedakarlığın ne olduğunu keşfederler. Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt11240506

“Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor izle” filminde 17 Yorum bulunuyor.
 1. Misagi_Maxim - 2 hafta önce demiş ki:

  Vasatın bir tık üstü film, izlemesenizde olur yani.
  Artık yapımcılar kendi fikir gücüyle film yapamaz oldu, Önce The Descent'in yaratıklarını taklit eden The Retreat diye saçma bir film derken şimdi de bu film çıktı.
  Adamlar Resmen Wictor Crowley'i taklit etmişler, Eğer Wictor Crowley bu filmi görse yerin dibine girer çıkar bu nasıl iğrenç film dye.
  Birde ismini şuan hatırlayamadığım Predator filmin sahnelerini ve yarattığın duyma, görme algısını taklit eden bir film vardı o da bunlar gibi taklitci ve kopyala-yapıştır filmdi.
  Yani bir film yapıyorsunuz para ve emek harcıyorsunuz şart mı ordan burdan bşeyler çalıp çırpıp filme koymak?
  Puanım 3.5

 2. Mc - 4 hafta önce demiş ki:

  Bu ne ya 10 üzerinden 4 alır oda atmosfer ve müzikler onun dışında bir bok etmez.😂

 3. Snape - 4 hafta önce demiş ki:

  10 üzerinden 6 puan eder. Korku kategorisinde gayet orta düzey bir yapım bence. 6.5- 7 puan ımdbsi olup bundan kötü korku filmleride gördüm. O yüzden 6 puan eder. Efektleri iyi. Uğraşılmış yani tırt değil. İzleyecek film bulamıyorsanız kesin izleyin zaten.

 4. Zagor - 1 ay önce demiş ki:

  fena degil film yoklugunda gideri var ...siteye tesekkurederim