Film Bilgileri 8 ay önce eklendi
Cats izle

Cats Film Bilgileri

Jellicles adlı bir kedi kabilesi, bir gece içerisinde yaşamlarını kökünden değiştirecek olaylara dahil olurlar. Kediler için bir çeşit cennet olan Heaviside isimli bir yer vardır. Heaviside ise yeniden doğuşu simgeler. Kralın görevi de oraya gidecek olan kediyi seçmektir. Ancak Macavity isimli kötü kedi, kralı kaçıracaktır. Olacakları engellemek de diğer kedilere düşer. Cats filmi, Broadway müzikalinden uyardı. Müzikal oyun Andrew Lloyd Webber tarafından kaleme alınmıştır. Webber'ın ilham aldığı kitap ise T.S. Elliot'ın 'Old Possum’s Book Of Practical Cats' isimli kitabı olur. Broadway'de yıllarca izleyiciler karşısında sergilenen Cats müzikalinin en bilindik şarkısı Memory'dir.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt5697572

“Cats izle” filminde 11 Yorum bulunuyor.
 1. EmRaH - 8 ay önce demiş ki:

  Beğenmediğıniz film playstore de 140,99 tl anlamadığım bu kadar az imdb puani olan filmin böyle pahalı olmasi ?

 2. kews - 8 ay önce demiş ki:

  gençlik bale müzikal izlemek zorunda değil. kitleler standartlarla kalite belirlemez. hitabe ismindeki kişi zevkin bu film olabilir ama insanları aşağılama hakkı sana vermez. kaldıki ben müzikal sevmeme rağmen sevmeyenlere şurda hak verdim. birkere atatürkle ne alaka anlamadım. kokan balık sensin baştakine söz söyleme hakkın yok. burası ingiltere yada fransa yada amerika değil herkes müzikal sevmek zorunda değil. beğenmiyorsan beğendiğin ülkelere gidersin.

 3. Hitabe - 8 ay önce demiş ki:

  malesef eşşek hoşafdan ne anlar demekten başka birşey diyemiyorum. izlemediğiniz bu muzikal dünyanın en iyi kostüm müzik kareografi vs..... ödüllerini almış New york ve Hamburg'da gösterimde olan sayılı muzikallerden 2.8 yazık ülkenin geldiği son hal yazık gençlik dışardaki ağaçtan farksız yaşıyo üzücü balık baştan kokar aynı baştaki gibi kültür ve eğitim hastası olmuş hint mafya dizileri vs.... filmler açıyor eskiden tiyatro gidilirdi Annemiz babamız ilgi gösterirdi Atatürkün bıraktığı gençlik işte 👏🏼hiç yorum yapmadım ama bu muzikal hak etmemiş bence 10 luk

  • Ahmet Pirdal - 8 ay önce demiş ki:

   Laf etti bal kabagi.ulke nereye gidiyormus o puan tum dunyada verilen puan

 4. Selim Malac - 8 ay önce demiş ki:

  Bu film 2020 nin en kötü film oscarını aldı . Ona göre diyorum ... Ben izlemedim...

 5. Katil Civciv - 10 ay önce demiş ki:

  Keşke insanların vizyonları biraz genişlese dandik filmlerin imbd si 7-8 oluyor hint filmlerini anlatmama gerek bile yok böyle efsane filmlere 2.8 i layık görüyorlar şu ana kadar 10000 den fazla film izlemişimdir ilk 50 ye rahat girer

  • Moon - 8 ay önce demiş ki:

   Kanka 2.5 sene aralıksız film mi izledin .d

 6. Togrul Elekberov - 10 ay önce demiş ki:

  Kabus gibi yemin ederim

 7. Berkin - 10 ay önce demiş ki:

  Global çapta çok fazla geyiği yapılmış bi film kötü film izleme fanteziniz varsa birebir

 8. CaptainPrice - 10 ay önce demiş ki:

  Bana göre iğrenç bir film sizi bilmem belki size hitap ediyor olabilir

 9. Genç Türkler - 10 ay önce demiş ki:

  IMDB de çoğu seyreden 1 puan vermiş. Amerika Broadway'de en uzun oynanan müzikallerden biridir, onun uyarlaması olmuş ama demek ki beğenmemiş uyarlamayı izleyenler... Orijinal müzikali dvd'den izlemiştim bana biraz sıkıcı gelmişti, bu film ona göre daha aksiyonlu vesaire şöyle bir baktığımda aslında. İlginç, yönetmen Tom Hooper'ın 4 oscarlı, 8 puanlı filmi bile vardı (Zoraki Kral)