Cehennem Festivali izle

Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Cehennem Festivali izle

Cehennem Festivali Film Bilgileri

Üniversite öğrencisi bi genç kız olan Natalie, çocukluğundan beri en iyi arkadaşı olan Brooke ve onun ev arkadaşı Taylor ile birlikte Hell Fest'e gider. Bu festival Cadılar Bayramı'nda düzenlenen ve labirentleri, eğlenceli oyunları ve dev panayır alanıyla şehri dolaşan bir etkinliktir. Her yıl binlerce genç, kabuslardan çıkıp gelmiş gibi görünen korku karnavalında eğlenmek için Hell Fest'i takip etmektedir. Normal bir akşam olsa hep birlikte eğlenmek için dansa gidecek olan gençler, festivalde bir araya gelirler. Ama bir ziyaretçi için Hell Fest bir cazibe merkezi değil bir avlanma yeridir. Gözler önünde cinayet işleyip dekor ve kurgu kılıfına uydurabilmenin ve eğlenceye kendilerini kaptırmış dikkatsiz kurbanları kolaylıkla avlayabilmenin mümkün olduğu festival, bu yılki katılımcılar için oldukça tehlikeli olacaktır. Festivale gelenlerin sayısı ve damarlarında dolaşan adrenalin arttıkça, katil maskeli yüzünü Natalie, Brooke, Taylor ve gece hayatta kalmak için onlarla birlikte savaşacak olan erkek arkadaşlarına çevirir. Gençler gözlerinin önünde gerçekleşen korkunç vahşetin bir kurgu olmadığını fark ettiklerinde yaşam savaşları başlayacaktır...

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt1999890

“Cehennem Festivali izle” filminde 68 Yorum bulunuyor.
 1. ichbinmehmet - 9 ay önce demiş ki:

  İdare eder.

 2. Şifreleriçözenadam - 1 sene önce demiş ki:

  Dostum filmi çözdüm ben bu söyleceklerim filmi izleyenler için spoiler içerir . Natalinin Şimdi ailevi sorunları vardı, ve katil abimiz sürekli natiliyi kafayı takmıştı wc sahnesinde saçına okşumak istedi yapmadı ve öldürmek istemedi bazı sahne olsun son sahne olsun bence bu abimiz baş karaktermiz natalinin babası bu.

 3. hhuusss - 1 sene önce demiş ki:

  bana ergenlik filmimin koleksiyoncuyu hatırlattı. harika film gerildik

 4. b13musicpro - 1 sene önce demiş ki:

  Hayatım da hiç yorum yazmadım ilk defa buna yazıyorum oda sinirden yazıyorum. Kardeşim müthiş akışkan bir film yapmışsınız ama sonu ne öyle sinirden ölcem şimdi ya ! Sonunu merak için de bekledim ama katil neden yapıyor sebebi ne katil onları önceden tanıdığı biri mi hiç bişey göstermeden film bitiyor yuuuuuh ya .
  Kaan kardeşim emeğin için teşekkürler

 5. Yusufç - 1 sene önce demiş ki:

  Fena değil, tv filmi kalitesinde ,fazla beklentiniz olmasın, 5/10

 6. Serhat Toma - 2 sene önce demiş ki:

  Korkmuyormusun bence korkmalısın

 7. durmus ozcan - 2 sene önce demiş ki:

  izlemeyin arkadaşlar çooookkk kötü yaww.. tamamen vakit kaybı.