Crazy Samurai Musashi arkaplan

Crazy Samurai Musashi izle

2020
Cehennem Özel Altyazı
Fragman
Crazy Samurai Musashi izle

Crazy Samurai Musashi Film Bilgileri

Efsânevî kılıç ustası Miyamoto Musashi'nin en ünlü savaşını konu alan bu 77 dakîkalık, tek sahneli, kesintisiz aksiyon sekansında, Yoshioka klanının tuzağına düşen Miyamoto (Tak Sakaguchi), tek başına 588 düşmanı arka arkaya yener. Hatâya yer yoktur. Crazy Samurai Musashi izle
IMDb 4.6 (403 oy)
Süre
1 saat 32 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke

Oyuncular

Yorumlar

38 yorum
volkan bir ay önce
Ciddi biçimde kötüydü yaaa, zaten senaryo 4-5 cümle , geri kalanı Japon Kasaplık filmi
0
cevapla
Orhan bir ay önce
B... çıkarana kadar çekelim demiş birisi öyle çekmişler filmi. İzlediğim en inanılmaz kahraman filmi diyebilirim jhon Carter ın tek başına orduyu yenmesi kadar saçma bir sahne ama o idare ederdi çünkü ten sahneydi. Bu ise sürekli aynı olay adamın pili bitmiyor. Akıl mantık felan hiç bir şey yok filmde. Japon, çin, hint bunlarda beyin gerçekten çalışmıyor. Kurgu yapmaktan acizler malesef arşivleri böyle rezillik ilerle dolu. Ben beğenmedim sevenlere bişey diyemem zevkler ve renkler.
0
cevapla
Süper bir ay önce
ilk sahnedeki dövüş sahnesine bayıldım resmen. şaka değil resmen bayıltıcı idi :) ölen adam ölmüyor, kılıç yiyen kamera dışına çıkıp arkadan tekrar dövüşe sahne oluyor. bi bitmediler :))
0
cevapla
hacı ökkeş bir ay önce
çoçuğu niye öldürdün dümpük
0
cevapla
Çetin Kaya bir ay önce
Müthişti Çok sevdim. Final sahnesi daha hareketliydi. teşekkürler
0
cevapla
Egzistans bir ay önce
Tek sahnede, kesintisiz ve tam anlamıyla gerçekçi bir kılıç dövüşü, herhangi bir -fantastik- koreografi yok. Yer yer Musashi'nin omzundan düşmana bakış, kahramanla özdeşlik kurdurabiliyor. Sinematografi güzel, fikir ise harika ama çok zorlukları var. Aktör, yaklaşık 70 dakika süren dövüş kondisyonuyla hakkını vermiş gayet. Ancak her izleyici için, bu derece gerçekçi bir çatışmayı o kadar uzun süre izlemek kolay değil (filmde çekici unsurlar kullanılmış olsa bile), hatta bir yerden sonra sıkıcı olduğu bile söylenebilir. Gerçekçi/benzetmeci sinema meraklıları için çok çok iyi ama kurgu meraklıları için maalesef sıradan. Teşekkürler! :)
0
cevapla
Orhan bir ay önce
Değişik bişey olmuş farklı bir şey izlemiş olmak için izlenir başka bir amaçla izleneceği ni düşünmüyorum iyi vakit gicirecegim derseniz öyle çok güzel vakit geçirtiyor
0
cevapla
Şinmen Musaşi no Kami Fujivara no Genşin bir ay önce
Depicts the early life of the legendary warrior Musashi Miyamoto; his years as an aspiring warrior, an outlaw and finally a true samurai.
0
cevapla
sates bir ay önce
kılıç ile kafaya vurunca kafadan kan fışkırıyor kılıçta bir damla kan yok. zaman kaybı ama emeğe saygı
0
cevapla
zeus bir ay önce
bastır Malkaç oğlu ! Kim tutar seni, hey yavrum hey afdsjfgdfdddsd
0
cevapla
daha fazla yorum ↓
Background
Kapat ×