Derin Darbe Filminin Bilgileri

Derin Darbe

Küçük Leo Beidermann'ın teleskopuyla çektiği bir fotoğraf tüm Dünyayı ayağa kaldırır. Fotoğrafta bir kuyruklu yıldızın hızla Dünyaya yaklaşmakta olduğu görülmektedir.Harekete geçen bilim adamları hemen bir uzay aracının kuyruklu yıldıza gidip, yaklaşmakta olan tehlikeyi bertaraf etmesi gerektiğini söylerler. Aracı komuta edecek olan kişi emekliye ayrılmış eski astronotlardan Spurgeon Keeney olacaktır.Dünyanın sonu yaklaşmakta ve tüm insanlık çaresizce beklemektedir. Zamana karşı verilen mücadele, insanların mutlak ölüme karşı verdiği tepkiler yanında önemini yitirmektedir.


Derin Darbe Filmini Sevenlere Öneriler
Tsunami izle
Haneundae, Kore yarımadasının güney doğusunda bulunan Busan şehrine bağlı Doğu Denizi sahil şeridinin en uğrak noktalarından biri olmakla beraber plajları her yıl 1 milyon ziyaretçiyi kendine çekmektedir. Haeundae'nin yerlisi olan Man-sik, dört yıl önce açık denizde yaptıkları balık avı seferinde bir iş arkadaşını tsunamide kaybetmiştir. O günden beri bir daha denize açılmamıştır. Küçük bir deniz ürünleri restoranını işleterek basit bir hayat sürmekte ve uzun süredir çıktığı kız arkadaşı Yeon-hee'ye evlilik teklifi yapmaya hazırlanmaktadır. Man-sik'in erkek kardeşi ise sahil güvenlik görevlisi olarak çalışmaktadır. Günün birinde ona saldırganca asılan Seulden liseli bir kız öğrencinin hayatını kurtarır. Bu günlük ilişkiler ortaya çıkarken, jeolog ve tusunami araştırmalarında uzman Kim Hwi, Doğu Denizi'nden 2004 yılında Hint Okyanusu'nda oluşan tsunamiye benzer faaliyet sinyalleri geldiğini fark eder. Uyarılarına rağmen, Afet Önleme Dairesi bunun Kore'yi hedef almadığını ve zarar vermeyeceğini ileri sürer. Kore yarımadasına doğru ilerleyen mega tusunamiyi keşfettiğinde ise, çabucak Haeundae'ye doğru hareket eder. Orada bir kültürel etkinlik düzenleyen yedi yıldır görüşmediği eski karısıyla karşılaşır. Aynı zamanda onun babası olduğundan habersiz genç kızını da görür. En sonunda, Kim kaçmak için on dakikalarının olduğu ölümcül bir dalganın geldiğini haber eder. Tatilciler ve Busan sakinleri sıcak yaz güneşinin tadını çıkarırken, bir mega tsunami Haeundae'ye doğru saatte 800 km hızla gelmektedir. Tsunami izle, Haneundae izle, Tidal Wave izle
Aksiyon Dram
2009
5.6

Tsunami

Fragman
Yorumlar 5
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
fatma
2 ay önce

10 numara 5 yıldız. mutlaka izleyin...harika....

0 Cevapla
Eylül
3 ay önce

Aynı konuyu işleyen Bruce Willis in başrolündeki Armageddon filmi daha güzeldi.

0 Cevapla
placebo
3 ay önce

bu tarz hayatta kalma filmlerini sevenler, eskilerden ''dikey limit - vertical limit'' filmini de izlesin.. beğeneceğinizi tahmin ediyorum..

0 Cevapla
MachoElPatron
7 ay önce

Bu zamana kadar nasıl kaçırdım nasıl izlemedim bu filmi diye yakınıyorum şu anda! Kesinlikle 2 defa düşünmeyin açın izleyin! Şu anda 1998 yılında yapılan bu film kadar iyi olmayan filmler yapıyorlar! KISACASI İzleyin pişman olmazsınız!

0 Cevapla
canayvip
9 ay önce

seyretmediyseniz şanslısınız, güzel bir film, zaman kaybı olmaz kendi döneminin çok ilerisinde bir yapıttı bugün yapılsa dahada iyi olur tabiki..

0 Cevapla
Background
Kapat ×