Doktor Uyku izle

Uyarı: Dublaj Bluray , Altyazılı ise 1080p Extended (30 Dk Daha Uzun Versiyon) olan sürümdür
Film Bilgileri 10 ay önce eklendi
Doktor Uyku izle

Doktor Uyku Film Bilgileri

Çocukluğunda yaşadıklarının karanlık gölgesi altında yaşayan Danny, travmalarıyla boğuşmaktan yorgun düşmüş ve alkole bağımlı hale gelmiştir. Babasının umutsuzluk, alkolizm ve şiddetli mirasından kurtulmak için çabalayıp duran Danny, New Hampshire kasabasında, onu ayakta tutan bir destek grubunun yanına yerleşir ve 'parlama' gücü sayesinde ölenlerin son anlarında onlara huzur verebildiği bir bakım evi işine girer. Bu arada Amerika'nın dört bir yanındaki otoyollarda, True Knot(Dumancılar) adı verilen bir topluluğun üyeleri refah arayışında dolaşıp durmaktadır. Çoğunlukla zararsız ve yaşlı görünen bu grupla ilgili gerçek ise oldukça korkunçtur. Danny, kendisiyle benzer yeteneklere sahip bir kız olan Abra Stone ile psişik bağ kurduğunda, bu grubun yetenekli olanları hedef aldığını fark eder. Bu grup yetenek sahibi çocukların işkence gördükleri sırada çıkan 'parıltılarının buharını' teneffüs ederek yarı ölümsüz hale gelmişlerdir. Gördüğü en yüksek psişik güce sahip olan Abra, Danny'i şeytanlarıyla yüzleştirecek ve kendi ruhu için bir savaşa sürükleyecektir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt5606664

“Doktor Uyku izle” filminde 128 Yorum bulunuyor.
  1. sparrow - 2 ay önce demiş ki:

    Filmi seyrettikten sonra geçen zamanı hiç anlamıyorsunuz.çünkü film sizi öylesine sarıyorki bittiğinde üzülüyorsunuz.iyi seyirler.elinize emeğinize sağlık.teşekkürler hdfilmcehennemi ailesi.

  2. Aykut Akkaya - 5 ay önce demiş ki:

    Film harika .Filmden ne bekliyorsan onu fazlası ile veriyor izleyiciye. Filmde hiç bir şey sırıtmamış .Her şey yerli yerinde.

  3. Hasan Demirtaş - 6 ay önce demiş ki:

    eskiden filmlerdeki o tadı vermiş ilk filmle de cok iyi ve güzel baglamışlar bambaska bi konu oluyor ama ilk filmle bir