End of the Century izle

Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
End of the Century izle

End of the Century izle

End of the Century, hipnotize edici, pür bir romantizm anlatısı; nahif öğelerle bezeli, özenli sadeliğiyle seyircisini cezbetmeye teşne bir aşk hikayesi. 30’lu yaşlardaki Arjantinli şair Ocho ve Berlinli bir İspanyol olan Javi, Barselona’da tanışırlar. Beraber geçirdikleri bir günün sonunda bu iki adam, aslında birbirlerini çok daha uzun zamandır tanıdıklarını ve bir şehri paylaşan iki yabancıdan fazlası olduklarını fark ederler. Dünya prömiyerini New Directors/New Films 2019, MoMA, New York'ta yapan ve aynı zamanda Lucio Kastro’nun ilk uzun metrajı olma niteliğini taşıyan End of the Century, zamana ve mekana direnen his ve arzuların yeniden keşfini poetik ve etkileyici bir üslupla aktarıyor...End of the Century izle

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt9845398

“End of the Century izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. Nuri - 5 ay önce demiş ki:

  Kaan geleneklerimize, töremize savaş açmış. Ajan provakatör olduğunu düşünüyorum. Soros'tan para almadıysa ben de bir şey bilmiyorum.

 2. logi - 5 ay önce demiş ki:

  ihbarwebe bildirdim

 3. Cenk - 5 ay önce demiş ki:

  ARKADAŞLAR FİLMDE AŞIRI DOZDA EŞİCİNSELLİK ÖĞRELERİ BULUNMAKTA İZLEMEDEN ÖNCE GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMANIZI TAVSİYE EDERİZ. BİZ YENİ,ESKİ,GÜNDEM,VİZYON FARKETMEDEN TÜM FİLMLERİ SİZE ULAŞTIRMAK VE ÜCRETSİZ İZLEYEBİLMENİZİ SAĞLAMAKLA YÜKÜMLÜYÜZ.

 4. ali kaya - 5 ay önce demiş ki:

  gay filmi iyi puan vermişiniz amaç türk toplumunun ahlakı değerlerini bozmak