Enola Holmes izle

Film Bilgileri 4 hafta önce eklendi
Enola Holmes izle

Enola Holmes izle

Kayıp annesini arayan Enola Holmes adlı cesur genç kız, ağabeyi Sherlock'u kurnazlıkla alt etmek ve kaçak bir lorda yardım etmek için hafiyelik becerilerini kullanır.1884 İngilteresi. Değişimin eşiğindeki bir dünya. 16. yaş gününün sabahında uyanan Enola Holmes (Millie Bobby Brown), annesinin (Helena Bonham Carter) bir dizi tuhaf hediye bırakarak ortadan kaybolduğunu fark eder. Üstelik nereye veya niçin gittiğine dair herhangi bir ipucu da bırakmamıştır. Özgür geçen bir çocukluğun ardından Enola, kendini bir anda ağabeyleri Sherlock (Henry Cavill) ve Mycroft'un (Sam Claflin) himayesinde bulur. Her iki ağabeyi de onu, 'düzgün' genç hanımefendilerin gittiği bir görgü okuluna göndermeye hazırlanmaktadır. Onların isteklerine karşı gelen Enola, annesini Londra'da aramak için kaçar. Yolculuğu sırasında ise evden kaçan genç bir lort (Louis Partridge) ile tanışır. Bu lorda ilişkin bir gizeme bulaşan Enola, kendi başına süper dedektiflik yapmaya başlar ve tarihin akışını değiştirmek üzere olan bir komployu açığa çıkararak ünlü ağabeyine üstün gelir.ENOLA HOLMES, dünyanın en iyi dedektifini bugüne kadarki en zorlu rakibi olan küçük kız kardeşiyle karşı karşıya getiren dinamik ve gizem dolu bir macera. Oyun başladı.Enola Holmes izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt7846844

“Enola Holmes izle” filminde 22 Yorum bulunuyor.
 1. zafer - 1 hafta önce demiş ki:

  film afişini film ismini ve konusunu karsılamayan bir film.

 2. Mehmet Veysi ALLAHVERDİ - 2 hafta önce demiş ki:

  Filmin Devamı geleceğini umuyorum harikaydı

 3. Abdülhadi Aksoy - 3 hafta önce demiş ki:

  Netflix filmlerinin adını koyamadığım bir handikapı var. Hep bir şeyler eksik kalıyor. Ya oyunculukta vasat altı kalıyorlar, ya konu kötü oluyor ya da öyle mantık hataları, senaryo boşlukları oluyor ki; ortalama bir zekayı, kıyafetin içine kaçmış avşarağzı dikeni gibi tırmalıyor. Bazen hepsi iyi oluyor ama finalde konuyu bağlayamıyorlar, bazen de her şeyin iyi olduğu bir filme zorla sokuşturulmuş gibi duran cinsellik sahneleriyle izleyici yelpazesini daraltıyorlar, izlenebilirliklerini kısıtlıyorlar.
  Bu film; bu sorunun yaşanmadığı güzel yapım olarak çıkmış karşımıza. Kalbur üstü oyuncu olarak sadece Henry Cavill (biraz da Helena Bonham Carter) var, onlar da yardımcı rol konumundalar. Ancak ana karakter kızımız başta olmak üzere diğer oyuncular da kesinlikle işlerinin hakkını vermiş.
  Hatta şunu da söyleyebilirim; konu, dekor, kostüm, kamera her şey o kadar iyi ve dengeli ki oyunculara düşen ekstra bir şey kalmamış.
  Neticede eğlenceli, güzel, vasatın üzerinde, ailece izlenebilecek, çok hoş bir film çıkarmışlar ortaya.
  Bu arada IMDB puanı bu yapım için bence çok pinti kullanılmış. Bu ayardaki diğer filmlerle kıyaslanınca 6,5-6,8 civarı olmalıydı.

 4. Emre - 3 hafta önce demiş ki:

  Gayet güzel zevkli bi aile filmi tavsiye ederim gayet hoşuma gitti. Bu arada pek filmleri beğenen biri değilim.

 5. Seko - 3 hafta önce demiş ki:

  Ben bunu dizi olucak sanıyordum !!

 6. memlun kaldıgitti - 4 hafta önce demiş ki:

  ırza geçme filmlerine devam....robert downey jr. ile olan holmes ile kıyaslamayın, bunda yeşil perde önden tahmin vs.. yok...güzel bir aile filmi, efekt yok... otur 13-15 yaşında çoçuğunla pandemide izle... arkasından kızınla amir khanın dangalına takıl...

 7. sherlock holmes - 4 hafta önce demiş ki:

  Film çok hoşuma gitti 10/7 veriyorum konusu özgür ol yolunu bul

 8. Serhat - 4 hafta önce demiş ki:

  Güzel film bence birde reis grenland ne zaman düşer siteye

 9. tülay - 4 hafta önce demiş ki:

  çok beğendim filmi eğlenceliydi.

  • Aryxt - 3 hafta önce demiş ki:

   Sherlock Holmes adını kullanıp ta böyle boş film çekmekte ancak Netflix'in yapacağı bir şey. Zaten filmde Sherlock Holmes'ı oynayabilecek en son son adam oynamış. Her şey yakışıklılıkla olmuyor. Sadece film izlemek isteyen için izlenir ama benim gibi Sherlock Holmes'a özgü o hava için izliyorsanız izlemeyin Çünkü filmde sadece ergen bir malın bala göte hayatta kalmasını izliyorsunuz.

 10. sarılarınsülo - 4 hafta önce demiş ki:

  7 puan alabilir iyi film , sadece bi yerde kızın tokat yediğini yüzünün kızarıklığından sharlock gibi bir dedektif anlamıyormu merak ettim