Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
Fahim izle

Fahim Film Bilgileri

Bangladeş'ten kaçmak zorunda kalan sekiz yaşındaki satranç dahisi Fahim, babasıyla birlikte Paris'e gelir. Sığınmayı reddeder ve yasa dışı göçmenler olarak evsizliğe ve çaresizliğe doğru sürüklenirler. Fahim, Fransa'nın en iyi satranç koçları Sylvain'e tanıtılır ve ona öğretmenlik yapar. Satranç tahtasındaki mücadeleleri hem zaferlerini hem de ezici yenilgilerini yansıtır. Fahim daha sonra, 2012 yılında sadece Fransa'nın 12 Yaş Altı Satranç Şampiyonu olarak taçlandırılmak üzere yerel ve ulusal turnuvalarda boy gösterir. Film, annesi ve babası olmadan, evinden, köklerinden uzakta ve bunlarla yaşamayı öğrenen bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Fahim'in hikayesi yalnızca sözde bir toplumun altında yatan korkunç gerçeklerin hareketli bir açıklaması değil aynı zamanda bir babanın kararlılığına, yabancıların nezaketine ve küçük bir çocuğun başarılı olma cesaretine dair yüreklendirici bir tanıklıktır. Fahim izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt4693588

“Fahim izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. ozmangul - 2 ay önce demiş ki:

  bu film bana saçma geldi ve bu filme 10 basacak kısa bir dizi tavsiye ediyorum.
  https://www.hdfilmcehennemi.net/the-queens-gambit-1-sezon-izle/bolum-1
  The Queen's Gambit, Walter Tevis'in 1983 tarihli aynı adlı romanına dayanan bir Amerikan dramatik televizyon mini dizisidir.
  The Queen's Gambit hedefi dünyanın en büyük satranç oyuncusu olmak olan Elizabeth Harmon isimli satranç dahisi bir öksüzün sekiz ila yirmi iki yaşları arasında alkol, ilaç bağımlığı ve duygusal güçlüklerle mücadele ettiği yaşam öyküsünü takip ediyor. Hikâye 1950'lerin ortasından 1960'lara doğru uzanıyor.
  sağolun.

 2. mert - 2 ay önce demiş ki:

  gerçek bir hikayeymiş. film ne zaman başladı nasıl bitti anlamadım. çok güzel işlenmiş. kesinlikle izleyin.

 3. ali - 2 ay önce demiş ki:

  harika bir sinama tehshekurler

 4. MARS - 2 ay önce demiş ki:

  Kaan vidmoly de indir butonu çıkmadı.

 5. MARS - 2 ay önce demiş ki:

  Kaan 480p 1gb a yakın. İndirip izliyorum. Çözünürlüğü düşürebilir misin?

 6. Eğitim - 2 ay önce demiş ki:

  KAAN BEY .....TÜRKÇESİ ?