Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler arkaplan

Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler izle

2021
Fragman
Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler izle

Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler Film Bilgileri

Film, bir cinayete tanık olduktan sonra tanık koruma programına alınan 14 yaşında bir çocuğun, insanlara vahşi doğada hayatta kalmayı öğreten bir çift ve yangın gözlem kulesinde tek başına yaşayan bir kadının yardımları ile hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.
IMDb –
Süre
0 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke

Oyuncular

Yorumlar

6 yorum
damlatoprak_87 14 saat önce
Aksiyon filmlerindeki kaliteli oyunculuğuyla bir marka olmasının yanında, sosyal hayatında yapmış olduğu insanı yardımlarla gönüllerde taht kuran yüzü ve özü güzel insan Angelina Jolie'nin bu filmle de kuşkusuz büyük ses getireceğine inanıyorum. Büyük bir merakla bekliyorum.
0
cevapla
braveozer1979_ 4 gün önce
Hocam Harikasınız Sizin Üstünüze Olmaz Olsada Sizi Bırakmayız Emeklerinin İçin Minnettarız Sağlıkla Kalın Hiç Eksik olmayın Site On Numaraydı 100 Numara Olmuş
0
cevapla
azzblue 6 gün önce
Merhaba hocam. yeni arayüz mükemmelden biraz daha güzel olmuş. hayırlı olsun. Film ne zaman gelir tahmininiz var mı?
0
cevapla
PP
hdkaan 6 gün önce
yaza dogru çıkacak
0
cevapla
turhan_1973 6 gün önce
Filmin sadece fragmanını izledim. Sayenizde Angelina Jolie yine Lara Croft tarzı bir film yapmışa benziyor. Angelina J. Benim için yardıma muhtaç çocuklar başta olmak üzere kendisini tüm insanlara destek olmaya adamış annelerden birisidir. Sabırsızlık ile filmini sitenizde isterdim.
0
cevapla
eatakoc 6 gün önce
güzel filme benziyor
0
cevapla
PP
charlesleeray 6 gün önce
Merhaba sevgili Kaan çok uzun yıllar sonra ilk defa bir film sitesine üye oldum çok sevdiğim için. Özel mesaj nasıl atılacak yeni temada göremediğimden buraya yazıyorum cevabımı alınca silerim film dışı yorum olduğu için. Acaba bu filmi nasıl takibe alabilirim? Tema beta da olduğu için mi henüz böyle bir özellik yok? Başarılarınızın devamını dilerim. Ellerinize sağlık.
0
cevapla
kaan 6 gün önce
sitenin sagında var hocam takip et diye
0
cevapla
PP
charlesleeray 5 gün önce
Eyvallah kardeşim
0
cevapla
Background
Kapat ×