Fun House izle


Uyarı: 1080p kendi çevirimizle eklenmiştir.
Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
Fun House izle

Fun House Film Bilgileri

Ünlülerin bir araya gelip reality showlara katılmaları ve milyonlarca kişiyi ekrana bağlamaları son yılların trendi oldu. Ancak bu sefer ki bu özel reality show da ünlüler dünyanın her bir köşesinden geliyorlar ve toplamda 8 ünlü kişi ekranlara milyonlarca hayranını da kilitliyor. Bu 8 ünlü ve birbirinden kaprisli kişi bir araya geldiklerinde başta herşey yolunda gibi görünmektedir. İzleyiciler tarafından hem kazanan hem de kaybedenlerin belirleneceği bu gösteri her zaman ki gibi olaysız başlamıştır ancak ilk kişinin elenip, cezasının ne kadar korkunç olduğunu gördüklerinde bu sakinlik yerini dehşet ve paniğe bırakır. Artık yarışmacılar aslında hayatları üzerine orada yarıştıklarını anlarlar fakat herşey için artık çok geçtir. Şimdi ise asıl soru kimin yarışmayı ne pahasına tamamlayacağıdır!

Yıl - Ülke: (),

Tür:

Kategori: Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt6852534

“Fun House izle” filminde 37 Yorum bulunuyor.
 1. damla - 2 ay önce demiş ki:

  kötülerin kazandığı bir film olmuş. sonu saçma bitti. film kötü değil kan görmek isteyen buyursun izlesin. herkesin sevebileceği bir film değil ama bu kötü olduğu anlamına gelmez sonu hariç iyi bir filmdi. tavsiye eder miyim?? sanırım tavsiye ederim ya

 2. ebbbbbbbb - 2 ay önce demiş ki:

  kasper senin ben ya niye ölüyosun hayatım...

 3. Snape - 2 ay önce demiş ki:

  Puanında bir film fazlası etmez.

 4. Yönetmen (40 yaş) - 2 ay önce demiş ki:

  Bence güzel film ve Türkçe dublajıyla yeniden izlerim. Sosyal medya fenomeni safsatalarını BBG evi vahşetiyle birleştirerek anlatmış. Günümüzde toplumsal katliam yapan sözde fenomenleri güzel bir kurguyla anlatmış. Hollywood yapımı olmadığı için küçük basitlikler olsa da detaya takılmadan mutlaka izlenmesi gereken bir film.

 5. mustafa - 2 ay önce demiş ki:

  Efsane fılmdı mutlaka ızleyın

 6. Eylül - 2 ay önce demiş ki:

  Film iyi ama oyunculuklar berbattı hele son sahnede kameraya bakış atmaları tam evlere şenlikti. Film yokluğunda her türlü izlenir teşekkürler...

 7. tankard - 2 ay önce demiş ki:

  Filmin konusunu orijial bulmadim. Oyunculuk 10 üzerinden 2. Son 30 dk fast forward ederek gecti, son 5 -10 dk dayanamayip kapattim. Puan ver deseler 4.5/10. Yapacak baska isi olmayanlar izleyebilir.

 8. neco - 2 ay önce demiş ki:

  Güzel FILM

 9. f m a - 2 ay önce demiş ki:

  basıt ve sıradan bır fılm olmus boyle fılmlerı cok gorduk bu tıp fılmlerde en ıyısı testere serısı

 10. dilek - 2 ay önce demiş ki:

  güzel filmdi ama oyuncular biraz prof olsa tadından yenmezdi :)