Gitme Filminin Bilgileri

Gitme

Sam Foster (Ewan McGregor), işine kendini adamış New York'lu bir psikiyatristtir ve 21'inci yaşını doldurduğu gün intihar etmeyi düşünen bir hastasını bu intihardan kurtarmaya çalışmaktadır. Fakat hastası genç Henry Lethem'in (Ryan Gosling) intiharının ardında gerçek ötesi bir gizem saklıdır. Sam, Henry'nin hayatının derinlerine indikçe kendi bilinçaltında ve daha sonra da gerçek hayatında bazı değişiklikler olur. Gitme izle, Stay izle


Gitme Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 4
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
hayro
3 ay önce

filmde derinlik çok etkileyici işlenmiş. sahneler çok başarılı ve sürükleyici.. olay bütünlüğü her ne kadar karmaşık olsa da, final sahne herşeyi açıklıyor ve hafızalara kazınıacak bir travma etkisiyle ve boğazınıza oturan bir yumrukla sonlanıyor. Başta yönetmeni sonra da oyunculuğu alkışlıyorum.

0 Cevapla
Alev
7 ay önce

bu filmi izleyip konuyu anlayan var mı ben anlamadım da:)

0 Cevapla
Doğukan
7 ay önce

Filmi anlamayanlar için: KESİNLİKLE SPOİLERIN DİBİ OLACAK. ONA GÖRE OKUYUN... köprüde kaza yapıp ölmek üzere olan çocuğun ölmeden hemen önce yaşadığı hayali rüyamsı bir şey. 1 dakikalık anı 2 saatlik film olarak hayal görüyor.

0 Cevapla
Doğukan
7 ay önce

2 spoiler daha geliyor.... Mullholland drive filmi gibi... ve pan'ın labirenti filminin sonundaki kızın ölüm anındaki gibi..

0 Cevapla
Background
Kapat ×