Hansel ve Gretel Cadı Avcıları arkaplan

Hansel ve Gretel Cadı Avcıları izle

2013
Cehennem Özel Dual
Cehennem Özel Dublaj
Fragman
Hansel ve Gretel Cadı Avcıları izle

Hansel ve Gretel Cadı Avcıları Film Bilgileri

Zencefilli evle alakalı travmatik bir kazadan 15 yıl sonra Hansel (Jeremy Renner) ve Gretel (Gemma Arterton) adlı ikizler, kendilerini cadıları yok etmeye adamış intikamcı avcılar haline gelmişlerdir. Yıllar geçtikçe ikizler avcılıkta ustalaşmış, izleme kabiliyetinde ve avını yakalama işinde ünlenmişlerdir. Sıkıntıları iyileşse de, işleri oldukça kolaydır, tehlikeli sözler ve lanetler onlara işlemez. Şimdi, Augsbur Başkanı, kasabadan gidebilmelerine ve büyücü kadınların başını (Famke Janssen) bulabilmelerine yardımcı olur. Büyücü kadınların başı ise iki gün sonra gerçekleşecek ‘ Kanlı Ay’ esnasında yapılacak cadılar toplantısında bir çok yerel çocuğu kurban etmeyi planlamaktadır. İşleri daha kötü yapmak için ikili aynı zamanda Augsburg’daki gücü ele geçirmiş ve kendi çapında bir cadı avlayıcısı olan acımasız Şerif Berringer (Peter Stormare) ile de ilgilenmek zorundadır.
IMDb 6.1 (195.998 oy)
Süre
1 saat 28 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke

Yorumlar

4 yorum
eren 2 yıl önce
bu siteye türkçe yamalı tüm oyunlar da gelse bu site uçar gider güvendiğim tek sitesiniz lütfen oyunlarıda bu siteye getirin teşekkürler
0
cevapla
gulluozman 3 yıl önce
film çok başarılı ve güzel olmuş..
0
cevapla
unnamed7116 5 yıl önce
cadı filimlerinin en güzel yanı cadıların görünüşü ve gülüşü olmuştur.Bu film de HEPSİ BAŞARIYLA KULLANILMIŞTIR.Herkeze tavsiye ederim.Bu film gerçekten başarılı olmuş,izleyenleri gerçekten kendine hayran bırakmıştır.Herkeze tavsiye ederim.
0
cevapla
Umut 5 yıl önce
Mükemmel bir filim tavsiye ederim
0
cevapla
Background
Kapat ×