2014 Yapımı Film izle

2014 YAPIMI FİLMLER

2014 yapımı filmleri sitemizden izleyebilirsiniz. 2014’e girerken Hobbit 2 Türkçe dublajı sitemize tek part halinde yüklenmiştir. 2014 yılının ilk güzel Türkçe dublajlı filmi olaraktan yerini almıştır.

Film izleme keyfinizi bölmemek için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.Sitemize film ve dizileri zamanında koymaya çalışıyoruz velakin sitemizin google pagerank ve alexa değerlerinde son sürat artmasına rağmen, üyelerimizin film hakkında yorumlarını az bulmaktayız.Sizlerden isteğimiz filmlere yorum yapmanız ve sosyal paylaşım sitelerinde film veya dizilerimizi paylaşmanızdır.

2014’te bizleri heyecanla beklettiren filmlerden bahsetmek istiyorum.

1. olarak en fazla beklenilen film süphesiz The Hobbit:There and Back Again. Hobbit serisinin son filminde atık savaşı görmemiz gerektiği kannatimdeyim. 5 Ordular Savaşı, cüceler, elfler, insanlar ve kartallara karşı goblinlerle yapılacak.

2. 300: Rise of an Empire 2007 yapımı 300 Spartalı filmini devamı olan bu flmde büyük bir deniz savaşı bizleri bekliyor.

3.Noah (Nuh Tufanı) Russel Crowe Hz. Nuh canlandıracak olan filmde Büyük Tufan konusunu işleyecektir.

Diğer filmlerinden de bazı gözüme çarpan isimlerden bahsediceğim.

The Winter Soldier, Godzilla, Robocop, X-Men: Days of Future Past, Ninja Kaplumbağalar, Transformers, Dawn of the Planet of the Apes, Jupiter Ascending,
Guardians of the Galaxy, The Expendables 3, Açlık Oyunları Alaycı Kuş: Bölüm 1

2014 filmlerini sitemizden bizlerle izleyeceğinizi umut ederekten kısa yazıma son veriyorum.Bizi takip eden arkadaşlara iyi seyirler.

“2014 Yapımı Film izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. onur - 5 sene önce demiş ki:

    mükemmel film