Bekçiler izle

Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Bekçiler izle

Bekçiler izle

Dünyanın en gizli kapaklı ve belki de en çok tartışılan örgütlerinden biri, üyeleriyle kalsa iyi, kendi yöneticileri tarafından ifşa ediliyor: İsrail gizli servisi Şin Bet´in altı eski müdürü ilk kez kendi izlenimlerini paylaşmayı ve eylemlerini, kararlarını ve başlıca olayları anlatmayı kabul ediyor. Röportajlar sadece Altı Gün Savaşı sonrası gerçekleşen işgale ışık tutmakla kalmıyor, hem İsrail´in hem de Ortadoğu´nun, politikacıların ve ahlakın iç yüzünü aydınlatıyor. Errol Morris´in The Fog of War / 100 Yılın İtirafları´ndan esinlenen film En İyi Belgesel dalında Oscar adayları arasındaydı.

Yıl - Ülke: (), , ,

Tür:

Kategori: Belgesel, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt2309788

“Bekçiler izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. fuzuli - 4 sene önce demiş ki:

  kimse baş edemez,her yerde o ülkenin satılmış adamını bulurlar, kavgaya girmezler başkalarını birbirine düşürürler,bize dost olduklarını zannetmiyorum,araplar iyice bölündükten sonra darbeyi vuracak bunuda türkler engelliyecek,mutlaka birgün çatışacağız,birbirimizi incitmeden birlik bereberlik olduğu zaman...

 2. ozy - 5 sene önce demiş ki:

  yahu o kadar yorum yapmissiniz kardesim bu israilliler akilli adamlar izleyinde ulkelerine ne kadar nasil hizmet etikklerini ogrenin tamam bende muslumanim allah cezalarini verecek buyuk ihtimalle ama onlara onlarin taktileriyle ancak ustun gelebiliriz yuregimiz varsa bizde ayni yollarla savunalim kendimizi sanki bizim ordu pkk oldurdugunde sevapmi isliyor onlarda kagat uzerinde de olsa musluman degil mi ne fark var aramizda...

 3. yasin - 5 sene önce demiş ki:

  asabininja: Osmanlının Yanlış Politikaları Yüzünden Kaybettiğimiz Toprakları Geri Alamasaydık, Şimdi Bizde Aynı Durumda Olacaktık.
  O Zaman Bize de Şimdi Filistinlilere Yaptıklarının Aynısını Yaptıklarında İşgalci Devletler, Oh Olsun Mu Diyecektiniz ?

 4. m.m - 5 sene önce demiş ki:

  SONRA KAHHAR BİR EL SİZİ CEHENNEMİN ÇUKURUNA ATACAK İŞTE SİZİN
  GİBİ ZALİMLERE NE GÜZELDE YAKIŞIR CEHENNEM "

  ZALİMLER İÇİN YAŞASIN CEHENNEM

 5. kenan - 5 sene önce demiş ki:

  gazze ye yaptıkları saldırıları soykırımları fosfor bombalarını hiç anlatmazlar.Ölen kadın ve bebekleri.Çünkü işlerine gelmez.Halen kendilerini haklı görüyorlar.Siz müslümanlara sadece ölüm getirdiniz bunu bilin.

 6. asabininja - 5 sene önce demiş ki:

  Yasin para uğruna satmayacaklardı topraklarını. Filistin ne ektiyse onu biçiyor. Toprağını satanın düştüğü durum budur.

 7. yasin - 5 sene önce demiş ki:

  Ne Güzel Dünya Be, Sen Adamların Evine Çök, Sonra Onlar da Kuvayi Milliye Ruhu İle sana Baş Kaldırsın, Sende Onları TERÖRİST İlan Et. Medya,Finans,Nato,BM,IMF,ABD,AB,Vs vs, Hepsi Ellerinde Ama Boynundan aşağısı Felçli Bir adamdan Ne Kadar Korkmuşlar Zamanında.

 8. volkanrim1 - 5 sene önce demiş ki:

  teşekkürler admin daha fazla bu tür paylaşımlar bekliyoruz

 9. volkanrim1 - 5 sene önce demiş ki:

  herkesin izlemesi gereken efsanevi bir belgesel şu kadar açık ki herkez kendi ülkesi ve yaşadıklarından ders çıkarmalıdır.