Bir Nefes Ötede izle

Film Bilgileri 9 ay önce eklendi
Bir Nefes Ötede izle

Bir Nefes Ötede Film Bilgileri

Garip ve ölümcül bir sis Paris’i etkisi altına alır. Ne yapacaklarını bilmeyen, hayatta kalmaya çalışan insanlar apartmanların üst katlarına sığınmaya başlarlar. Fakat ne elektrik, ne su ne de yiyecek bir şeyleri vardır. Bir çift kendilerini bu felaketten kurtarmaya, kızlarını korumaya çalışır; fakat zaman ilerledikçe bazı şeyler açığa çıkar. Kendilerine yardım edebilecek kimse yoktur. İnsanlar başlarına gelen bu felaketten gerçekten kurtulmak istiyorlarsa şanslarını sise karışarak denemek zorunda kalacaklardır.

Yıl - Ülke: (),

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt5092380

“Bir Nefes Ötede izle” filminde 65 Yorum bulunuyor.
 1. FB li - 3 hafta önce demiş ki:

  5-6 kişiyle çekilmiş küçük bütçeli duygusal bir film izlenebilir.

 2. Skystones - 3 hafta önce demiş ki:

  TV ye mirror yaptığımda Türkçe dublajdan orijinal diline dönüyor.

 3. tt - 4 ay önce demiş ki:

  Az bütçeyle yapılmış bir film gibi. Ama keyifle izledim. Sürükleyici bir film.

 4. Mert - 7 ay önce demiş ki:

  Filim hayatımda izledigim en iyi film olabilir gerçekten filmin sonunu anlamayanlar için hani kız sürekli kapsül içindeydiye dışarı sadece özel giysilerle çıkabiliyordu normal insanlar yaşıyordu artık o kız dışarı çok rahat çıkabiliyor normal insanlar o kapsülde veya oksijen tüplerinde yaşıyorum böyle bi film gerçekten inanılmaz tüm emeği geçenlerin eline sağlık

 5. Kamil Palo - 9 ay önce demiş ki:

  İyi filmdi teşekkürler admin

 6. Mert - 9 ay önce demiş ki:

  Dublaj nie kötü

 7. LİFE İS BEAUTİFUL - 9 ay önce demiş ki:

  Güzeldi ŞİMDİ GELECEKTE BÖYLE BİR ŞEY YAŞANIRMI İŞTE O SORGUNLAMASI GEREKEN BİR KONU AMA ŞU ANLADIM KULLANDIKLARI MASKE DEN ACİLEN ÜRETİLMESİ LAZIM GELECEKTE SAVAŞ VE PATLAMA OLMICAK AMA BUNUN GİBİ GAZ KAÇAĞI ÜLKELERİ SARABİLİR O YÜZDEN ŞU AN BİLE MASKE KORUYUCUMUZ YANİ MASKE KAVRAMI ÇOK ÖNEMLİ İNSANLIK İÇİN 1 MİLYAR MASKE ÜRETİLMESİ LAZIM FİLM DE Kİ GİBİ.

 8. yok artık - 9 ay önce demiş ki:

  yok artık ! ney miş the mist filminden esinlenmişler hahah güldürmeyin adamı afişte sisi gördünüz ya izlemeden adını koydunuz :) ülkemin tipik insanı ! bu filmin the mist filmi ile uzaktan yakından alakası yoktur !

 9. Hakaan - 9 ay önce demiş ki:

  Sene olmuş 2020, evrim safsatası çürümüş gitmiş, iddia edenlerin bile kendisi ile çeliştiği delili bulunmayan sonsuz varsayımlarla desteklenmiş saçma sapan evrimin savunmasını yapacağına biraz elini vicdanına koyda Dinimiz İslamı araştır...yaratılış vardır kainatta tesadüf olması imkansızdır. Yapay zekayı bile binlerce bilim adamı kod yazıcısı yıllardır yapamamışlar sen bunca çeşitlilikleri var olan mahlukat tesadüf diyebilecek kadar saçma olan evrimi anlatıp kendinizi küçük düşürmeyin.

 10. ruzgarinsondahisi - 9 ay önce demiş ki:

  Son sahne çok anlamlıydı. Evrimin en temel kurallarından biri çok güzel işlenmiş. Değişen çevreye uyum sağlayan hayatta kalır. Dünyada benzer örnekleri vardır aslında. Öğrenmek İsteyen sıtma bölgelerinde niye anemi hastalarının çok daha fazla olduğunu araştırsın.

  • Ün Şt - 9 ay önce demiş ki:

   Sıtma bölgelerinde anemiolması normal bir durum. Ne alaka evrim. Evrim diye bişey yok. Biraz bilimsel yaklaşımlarda bulunalım lütfen.

  • Nası yani - 5 gün önce demiş ki:

   Eğer evrim diye bişey olsaydı şimdi vahşi hayvanlarda bizim gibi geliştirdi ağaçlar böcekler dahil hiç bir şey senin hayatına hizmeti kabullenmez özgürlük için savaşırdı. Starwars nasıl bir filim ise işte evimde aynen öyle birilerinin mabadından uydurduğu saçma sapan Bi hikayedir. Hiç bir ata formu bulunmayan sadece teoriler ile zorlama açıklamalar ile anlatılan Bi saçmalığa ömrünüzü adayıp, sırf inat yüzünden sonunda ebedi azaba uğramayı göze alacağınıza inkar etmeyin bari günahkar ölün Allahın cc rahmeti çoktur umulur ki affeder.