Film izle

Film izle

Film izleme keyfini sitemizden yaşayabilirsiniz.Sitemizde bulunan filmler titizlikle seçilmiş olup,fazla güzel olmayan küt filmleri elimizden geldiği kadar eleme yaparak sitemize koymaya çalışıyoruz.

Sitemizde anasayfamızın üst bölümünde sitemizdeki filmler kategorisinde sırasıyla Türkçe dublajlı filmler,Türkçe altyazılı filmler,yerli filmler ve fragmanlar kategorisi yer almaktadır.Bu kategorinin yanında diziler kategorisi onun yanında ise yapım yılına göre filmler yer almaktadır.Yapım yılına göre filmler kategorisinde 2014-2006 yılları arasında oluşmaktadır.

Menumüzün devamında ise sorun bildirim formu,dns değiştirme,film indirme ve copyright menüleri bulunmaktadır.Bu menülerin altında wordpress manşet ile filmler rastgele slayt şeklinde sıralanmaktadır.Manşet slaytımızın hemen altında enler menüsü bulunmaktadır.Bu menüde sırasıyla:

En yeni eklenen filmler,En çok izlenen filmler,En çok yorumlanan filmler ve son olarakta en çok beğenilen filmler yer almaktadır.Bu menünün hemen altında en son yüklenilen 25 tane film veya dizi yer almaktadır.Yani sitemizde yaptığımız son 25 paylaşım.

Sitemizin sağında ise facebook beğeni widgeti,hemen onun altında ise mynet sinemalar widgeti (bu widgetle vizyondaki filmler hakkında güncel bilgiler yer almaktadır).En altta ise filmlerin kategorilerine göre sınıflandırılmıştır.Sırasıyla:

3 Boyutlu Filmler İzle,Aile Filmleri İzle,Aksiyon Filmleri İzle,Animasyon Filmleri İzle,Belgesel Filmleri İzle,Bilim Kurgu Filmleri İzle,Dram Filmleri İzle,Erotik Filmler,Fantastik Filmler İzle,Gençlik Filmleri İzle,Gerilim Filmleri İzle,Gizem Filmleri İzle,Macera Filmleri İzle,Komedi Filmleri İzle,Korku Filmleri İzle,Romantik Filmler İzle,Polisiye Filmler İzle,Psikolojik Filmler İzle,Savaş Filmleri İzle,Tarihi Filmler İzle ve Western Filmleri İzle kategorileri yer almaktadır.

Sitemizin en altında ise terms of use,site haritası,iletişim sayfalarının linkleri yer almaktadır.

Sitemizin kullanımından bahsettikten sonra genel içeriğinden birazda bahsetmek istiyorum.Sitemiz genel ağırlıklı bir film izleme sitesidir.Filmler en güncel olan filmi sizlere internete düşen ilk sürümden taki bluray sürümü çıkana kadar sizlerin izlemesine olanak sağlamak amacındayız.Filmlerimiz tek parça halinde yüklemek en büyük kriterimizdir.Bu kritere en uygun kullanabileceğiz upload sitesi vkdır.Bu yüzden filmlerimiz vk serverına yükleyip sizlerin tek parça olarak izlemesine olanak tanıyoruz.Vk’yı tercih etmemizin bir diğer nedenide filmlerin çabuk yüklenmesi yani izlerken bir donma veya kasma yapmamasıdır.

Film yüklerken dikkat ettiğimiz bir diğer hususta filmlerin görüntü ve ses kalitesidir.Filmlerimiz genelde 360p,480p ve 720p filmlerdir.Bunu sitemizdeki playerla istediğiniz çözünürlüğe ayarlayıp izleyebilirsiniz.

Sitemizde herhangi bir popup eklam veya aşırı abartılı reklam bulunmamaktadır.Bu sayede hem o rahatsız edici reklamların arasında kaybolmayacaksınız hemde bazı reklamlarda bulunan virüs veya istenmeyen yazılımların bilgisayarınıza yüklenmesine müsaade etmemiş olucaksınız.

Sitemizin bir diğer artısıda sitemizin kod ayarlamasından tutun,sayfa açılış hızı yüz üzerinden seksen beş puan almaktadır.Buda sizin için daha hızlı sayfalarda gezmenize ve daha rahat film izlemenize yardımcı olmaktadır.

Sitemizin facebook sayfasında sürekli güncel paylaşımlar yapılmaktadır.Paylaşımlarda yayınlanan film sürümlerinden tutun,film bilgisi,film fragmanı,oyuncu haberleri,dizi haberleri gibi bir çok sizin ilginizi çekecek paylaşımlar sunmaktayız.Facebook sayfamızı beğenmenin bir diğer artısıda: Bu film ne zaman çıkacak? Film nete düştü mü acaba?
Dizim ne zaman başlıyor? gibi sorulardan kurtulmuş olucaksınız.Facebook sayfamız sayesinde googleda film veya yabancı dizi aramaktan kurtulmuş olucaksınız.Siz arkadaşlarınızla sohbet ederken veya facebook profilinizi gezerken film sizin anında facebook hesabınızda gözükecek bu sayede filmleri ve dizileri aramadan ilk siz izlemiş olucaksınız.

Hd Film izle
Ayrıca seyretmeyi çok istediğiniz bir film var ama filmin ne Türkçe dublajı ne de altyazılısı var? Hiç dert etmeyin.Facebook sayfamızdan filme altyazı yapmayı isteyin bizde altyazı ekibimizle sizlere en kısa zamanda filme altyazı yapıp ekleyelim.

İnternette arayıp bulamadığınız bir film veya yabancı dizi mi var? Hemen facebooktan veya sitemizden bize bildirin en kısa sürede sizler için yükleyelim.Film yüklemelerimiz kiraladığımız vps ile gerçekleşmektedir.Genellikle yüklediğimiz filmler diğer sitelerde olmayan veya çok az bulunan filmlerdir.

Film izlemek son yılların gözde hobileri arasına girmektedir.Film izle kelimesi Türkiye’den ayda milyonlarca kez aranmaktadır.Buda artık inanların bilgisayar başında film izleme süresinin eskiye nazaran arttığını göstermektedir.Bu amaçla kurulan sitemiz sizlere yüksek çözünürlüklü donmadan kaliteli bir film izleme keyfini yaşatmayı amaçlamak temel ilkemizdir.Ayrıca film izlemenin yanında artık yabancı dizi izle kelimeside bir hayli ilgi artmaktadır.Bunun nedeni ise yabancı dizilerin Türk dizilerine göre daha kaliteli olması gerek senaryo gerek oyunculuk olaraktan.Bu iki kelimenin aranma hacmindeki artışlar bizi 2012 yılında kaliteli bir film izleme sitesi açmaya ikna etmeye yetmiştir.

Sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.

“Film izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. tarık - 5 sene önce demiş ki:

    bakalım izleyebilecekmiyim

  2. iskender - 5 sene önce demiş ki:

    Gerçekten müthiş bir site zaten tavsiye ile burayla tanıştım buda sizin kalitenizin bir gostergesidir.

    Teşekkürler...