Galaksinin Koruyucuları 2 İzle

Galaksinin koruyucuları 2 FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN IKLAYINIZ

Marvel sinematik evrenin en sürpriz filmlerinden birisi de Galaksinin Koruyucuları olmuştu. Öyle ki film ilk bölümündeki fragmanı ile herkese olabildiğince çok itici geldi. Ancak daha sonrasında film gösterimlerinden sonra gelen tepkiler ve sahip olduğu kapasite ise bu ön yargıları kısa zaman içerisinde yerle bir etti. Bu da aradan geçen üç senenin akabinde Galaksinin Koruyucuları 2 İzle ile bizleri buluşturmaya hazırlanıyor. Özellikle bu bölümde kahramanlarımız ilk filme nazaran olaylara çok daha hızlı bir şekilde dahil olacak. Nitekim takım olmanın getirmiş olduğu işlevsellik onlara çok fazla yaramış gibi. Kaldı ki renkli ve heyecanlı simalarla şekillenmekte olan filmin aynı seviyenin üzerinde bir etki ile şekillenmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Filmin ikincisi ise çizgi roman versiyonu ile aynı şekilde ilerlemektedir. Aslına bakacak olursak Marvel Stüdyoları kuruldu kurulalı kahramanların birbirlerinin evrenlerine dahil olmaları da gayet yerinde ve dikkat çekici bir yapıda ilerlemektedir. Bu her Marvel kahramanında olduğu gibi Galaksinin Gardiyanları’nı da Avengers ekibine dahil olma imkanını ortaya çıkarıyor. Çünkü hd film izle teknolojisi üzerinden şekil alan her yapımda olduğu gibi Marvel görselliğinin her bir evresini de doyasıya bu filmde çıkarabilirsiniz. Ancak şu anda bu kahramanların kendi maceralarında dümen çevireceğini söylemek mümkün. Üstelik karakterlerin mevcut konumları da bu durumu açıkça gösteriyor. Nitekim, Bebek Groot karakteri şimdiden filmin hayranları tarafından çok merak ediliyor. Bilindiği gibi Groot ilk filmde bir nevi hayatını kaybetmiş ancak yeni bir fidan ile tekrardan ekibe katılmıştı. Tabii bu durum ikinci filmde daha da matrak bir üsluba dönüşecek gibi. Zoe Saldana, Win Diesel, Chiris Pit, Bradley Cooper gibi önemli isimlere bir de Kurt Russel tarzında bir usta katılması serideki heyecanı iki katına çıkartıyor.

Son olarak Galaksinin Koruyucuları 2 altyazılı izle seçeneğinin orjinal versiyonunda bir film izlenirken ne denli özgün olduğunu kanıtladığını da bilmenizi isteriz. Tamamen eğlenceli ve görsel sinema anlatısının sınırlarını zorlayan bir yapıda yön bulan bu filmi gerçekten de çok ama çok seveceksiniz.

Yeni maceraya şimdiden hazırlanın. Çünkü çok az kaldı…