Kod Adı : Olympus arkaplan

Kod Adı : Olympus izle

2013
Cehennem Özel Dual
Cehennem Özel Dublaj
Fragman
Kod Adı : Olympus izle

Kod Adı : Olympus Film Bilgileri

Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajanı olan Mike Banning, bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda bir kaza olur. Banning'in tek bir ismi kurtarma şansı vardır, o da tercihini Başkan'dan yana kullanır ve eşini feda eder. Olay sonrası herkes Mike'ın doğru yaptığını söylese de Mike saha görevinden alınır ve ona masa başı bir iş verilir. Fakat ABD'yi büyük bir saldırı bekliyordur. İçeriden ajanların yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray saldırıya uğrar. Başkan esir alınır. Artık başkanın kurtuluşu Mike'ın kurtarma operasyonuna bağlıdır.
IMDb 6.5 (259.518 oy)
Süre
2 saat 0 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke
ABD

Yorumlar

2 yorum
BayramGs Kurtoğlu bir yıl önce
Admın ındırme olmuyor
0
cevapla
blueline 2 yıl önce
Kendini Turk milletinin evladı ve bir ferdi zanneden ayılar ne zaman kufursuz konuşmayı ve yorumlamayı öğrenecek merak ediyorum. Ben filmi begenmedim ama iyi bir Savunma Provası olması gerekirdi ama değil ve Propaganda filmi. Hatalarla dolu. Bu filmi begenen ya hiç film seyretmemiş yada ..... ÇOk açık ve net olarak Kennedy zamanında rusya ile savaşa girmemek için yapılanları herkes biliyır o yuzden filmde anlatılanlar ancak filmde olur o sifreleri almak o kadar kolay olsa.... Gizli servis Bu filmde herkese bedava olmus, Bu filmi gercekten begenen varsa bilmiyorum!?!?
0
cevapla
yorumcu 7 ay önce
ADI ÜSTÜNDE BU Bİ FİLM BAZI ŞEYLERE NEDEN BU GÖZLE BAKILMIYOR. AKSİYON FİLMİ AKSİYON DOLU SAHNELERİ GÜZEL OYUNCULUK GÜZEL PROPOGANDA YAPMAYAN AMERİKAN FİLMİ YOK Bİ KİLİSE Bİ BAYRAK VS Bİ SEMBOOL HER FİLMLERİNDE VAR ZATEN BAZI ŞEYLERİ UMURSAMADAN BİLİNÇLİ SADECE FİLM OLARAK İZLERSENİZ ZEVK ALIRSINIZ
0
cevapla
Background
Kapat ×