Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı izle

Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı izle

Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı Film Bilgileri

Hikâye 1947'de geçmektedir. Holmes uzun yıllardan beri Sussex'de kâhya kadın ve dedektif olarak yetiştirdiği oğluya emekli hayatını sürdürürken 50 yıllık çözümlenmemiş bir davanın aklından çıkmadığını fark eder. Holmes'un zekâsı eskisi gibi değildir, bu yüzden davanın küçük parçalarını yani öfkeli bir kocayla olan yüzleşmeyi ve güzel ama dengesiz kadının gizli ilişkisini hatırlar. Emekli olmuş ihtiyar Sherlock Holmes, güzel bir kadının da dâhil olduğu çözümlenmemiş davayla boğuşurken geçmişini anımsar

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

Oyuncular: Ian Mckellen

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt3168230

“Mr. Holmes ve Müthiş Sırrı izle” filminde 80 Yorum bulunuyor.
 1. Necla - 4 sene önce demiş ki:

  Süperdi

 2. galektersiz - 4 sene önce demiş ki:

  Film çok başarılı, kesinlikle tavsiye olunur

 3. lord74 - 4 sene önce demiş ki:

  Güzeldi paylasim icin tesekkürler.

 4. ruzgarli tepe - 4 sene önce demiş ki:

  ingiliz sogukluğunda flim

 5. mstdem - 4 sene önce demiş ki:

  Şu son 20-30 çöküş yılında, böylesine, “çökmemiş” ve de “sinema” demeyi hakeden bu film için idiotça yorumlar yapanlara bakıldığında, “onların da yaşlandıklarında bu filmi anlayabileceklerini” varsaymak saflık veya alçaklık olur (onlardan güya olgunlaşacaklarını bekleyenler, herhalde olsa olsa bunları peydahlamış ebeveyn, yani yaşlı serseri çiftlerdir).
  Hayır, onlar, 50 veya 70´lerine merdiven yasladıklarında da anlayamayacaklar. Çünkü onlar yaşlılıklarında da sadece, moruk birer Mick Jagger´dırlar. Yani, "başka bir türden / yaratıklar".

  Bu filmde kimi sekanslar çok tumturaklı veya zahiri kalmış ise, bunu filmi gerçekleştiren insan varlığının kifayetsizliğinden ziyade, onların işte bu son 20-30 yıl gibi melanetlerin ister istemez etkisinde kalmış olmalarına vermek gerekir.

  Roger gibi çocuklar yok artık (olanlar da, bu pix sürüsü arasındaki yalnızlıklarında yokolmaya mahkûmlar).

  Alman kadının gözyaşları yapay kalsa da, kaybedilmiş (1945 öncesine itelenmiş) bir dünyadaki “tabiliği” yadetmeye kâfidir. O kadınlar da yok artık.

  Bay Holmes, -o yaratıklar karşısında- yalnızlığımızı anlatıyor.

  Ve Hatfield Park. İngiltere´nin ortasında bir tabiat arkaizmi.
  İngilizler, herşeyin farkındalar. Ama onlar bile perdahlanmış granit yüzeyden "dere taşı"na dönmekten kurtulamıyorlar. Kendilerini yüceltmenin yolunu başkalarını hayvanlaştırmada görenler, bu çöküşten nasiplenmekten kurtulamazlar, kurtulamadılar.