Ölüler Ülkesi arkaplan

Ölüler Ülkesi izle

2005
Cehennem Özel Dublaj
Fragman
Ölüler Ülkesi izle

Ölüler Ülkesi Film Bilgileri

Dünyanın büyük bölümünü yaşayan ölüler ele geçirmişlerdir. Yaşayan ölülerin estirdiği terör karşısında çaresiz kalan insanlar ise, ´normal´ hayatlarını sürdürebilmek için çareyi tahkim edilmiş kent duvarlarının arkasına çekilmekte bulmuşlardır. Öte yandan bir avuç acımasız fırsatçı girişimci tarafından oluşturulmuş başka bir topluluk daha vardır. Bunlar da karmaşa içindeki kent caddelerinin üzerinde yükselen gökdelen kulelerinde yaşamaktadır.Kent duvarlarının dışında ölülerden oluşan ordu hızla büyüyerek güçlenir. İçeride ise anarşi doruk noktasına varmıştır. Kentteki insanların hayatını kurtarmak için bir grup paralı asker göreve çağrılır. Ölüler ordusundan insanları koruyabilmenin başka yolu kalmamıştır.
IMDb 6.2 (92.271 oy)
Süre
1 saat 33 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke

Yorumlar

3 yorum
IMDB 2 yıl önce
Eski bir film olduğundan grafik ve efektler bakımından idare eder konu ve süreklilik güzel olmuş farklı bir konusu var zaten gerçek bir zombi saligini olduğunda bilim adamları zombilerin bizden daha güçlü ve zeki olacağını soylemişlerdi... Ne boşa bir zaman kaybi... Nede çok iyi bir film 10/6 yi hakkeden bir film İMB haklı puan vermiş...
0
cevapla
Fransa02 3 yıl önce
Aşırı mantık hataları var film amacı konu ne amk anlamadım zombiler normal insanlardan daha akılı ammk
0
cevapla
imnothere 3 yıl önce
Evrim dünyanın başlangıcından beri olan bir şey. Neden zombiler de ileriye doğru evrimleşmesin ki ? Olaya diğer filmlerden daha iyi yaklaşılmış :)
0
cevapla
Background
Kapat ×