Taşıyıcı 1 Filminin Bilgileri

Taşıyıcı 1

Frank (Jason Statham) yaptığı işin en iyisidir, tehlikeli ve yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine taşır. Ancak en son sevkiyatında, uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadın, onun taşıma planlarında ölümcül problemler çıkmasına neden olur. Artık Frank değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarmak için durmak bilmeyen, hareket dolu bir savaşa girmelidir.Taşıyıcı 1 izle, Taşıyıcı izle, Taşıyıcı 1080p izle, The Transporter izle


Taşıyıcı 1 Filmini Sevenlere Öneriler
Hızlı ve Öfkeli 5 : Rio Soygunu izle
Hızlı ve Öfkeli 5’te Vin Diesel ve Paul Walker, hız üstüne kurulu, patlamaya hazır serinin tüm filmlerinden tekrar bir araya gelen yıldızlar kadrosunda başı çekiyor. Bu macerada eski polis Brian O’Conner (Paul Walker), kanunların karşı tarafındaki eski suçlu Dom Toretto (Vin Diesel) ile ortaklık yapıyor. Dwayne Johnson, en son büyük yarış için geri dönen sevilen isimler, Jordana Brewster, Chris “Ludacris” Bridges, Tyrese Gibson, Sung Kang, Gal Gadot, Matt Schulze, Tego Calderon ve Don Omar’a katılıyor. Brian ve Mia Toretto (Brewster), Dom’u özgürlüğüne kavuşturduktan sonra, yetkilileri atlatmak için sınırları geçtiler. Şimdi Rio de Janeiro’nun bir köşesinde ortaya çıkıyorlar. Özgürlüklerini kazanmak için son bir işe asılmak zorundalar. Alışılmadık müttefikler, en iyi yarışçılardan oluşan seçkin ekiplerini bir araya getirirken, onların ölmesini isteyen ahlaksız iş adamından kurtulmanın tek yolunun, onunla karşılaşmak olduğunu biliyorlar. Ama onların peşine düşen sadece bu iş adamı değil. İnatçı federal ajan Luke Hobbs (Johnson) asla hedefini kaçırmıyor. Dom ve Brian’ın izini sürmekle görevlendirilince, onları yakalamak için ekibiyle birlikte kapsamlı bir operasyon başlatıyor. Şimdi Hobbs, başka biri elini çabuk tutup onları yakalamadan önce, avını köşeye sıkıştırmak için içgüdülerine güvenmek zorunda.
Aksiyon Macera Suç Gerilim
2011
7.3

Hızlı ve Öfkeli 5 : Rio Soygunu

Dublaj & Altyazılı
Yorumlar 4
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Cihat
1 ay önce

Yav kaan allah rızası için dön kardeşim flim niye inmiyor

0 Cevapla
kaan Yönetici
1 ay önce

hocam tarayıcınızı değiştirip deneyin.

0 Cevapla
Cihat
1 ay önce

Tarayıcıdan kasıt mesela opera miniden denedim yada başka bir internet kısmından denedim gogleden zaten olmuyor yani kastın nedir bende olan sorun şöyle indirmeye tıklayınca 8 saat veriyor indirmeye ??

0 Cevapla
kaan Yönetici
1 ay önce

hocam 8 saat vermesi sizin baglantı hızınızla alakalı, normalde 20 dk da indiriyor bir filmi.

0 Cevapla
Background
Kapat ×