The Crazies Filminin Bilgileri

The Crazies

The Crazies Salgın filminde şehrin sularına bilinmeyen zehirli bir madde karışır. İnsanlar psikopat katillere döner. Bu ortamda 4 kişinin hayatta kalma çabasını anlatılmaktadır.


The Crazies Filmini Sevenlere Öneriler
Tepenin Gözleri izle
Her şey klasik bir aile tatili ile başladı... Cleveland’ly bir polis dedektifi olan “Big Bob” Carter (Ted Levine) ve sevgili eşi Ethel’in (Oscar Ödülü adayı Kathleen Quinlan) evlilik yıldönümleridir. Ve kutlamak için tüm aile birlikte California’ya gitmeye karar verirler. Böylece tüm aile uzun yolculuğun tadını çıkaracak ve birlikte olacaktır. Fakat hiç kimse bu toplu yolculuktan çok da fazla hoşnut değildir... Büyük kızları Lynn (Vinessa Shaw) yeni doğmuş bebeği için bu uzun yolculuktan dolayı endişe duymaktadır. Kocasy Doug (Aaron Stanford) ise sevgili kayınpederi ile arasındaki anlaşmazlıklardan hoşnut değildir. Küçük kızları Brenda (Emilie De Davin) arkadaşlarını bir aile gezisi için geride bırakmış olmaktan mutsuzdur. Bobby (Dan Byrd) ise ailenin iki Alman Kurdu köpeği ile herşeyden daha çok ilgilidir... Hep birlikte bir karavan ile batıya yönelen bu kalabalık aile onları nelerin beklediğinden habersizdir. Big Bob planladığı bu aile gezisini gerçekleştirmekten hoşnutken, başlarına gelen beklenmedik bir kaza ile kendilerini ıssız, sessiz ve medeni dünyadan uzak bir çölün ortasında, kavurucu güneşin altında yalnız bulurlar... Fakat kısa bir süre sonra aslında zannettikleri kadar yalnız olmadıklarını anlayacaklardır. Bulundakları çöl bir zamanlar Amerikan Hükümeti’nin var olan madenleri ve çalışanları hiçe sayarak nükleer denemeler yaptığı boş arazinin tam ortasıdır. Bu nükleer denemelerden hayatta kalanlar ise herkesin terk ettiği, kana susamış, aç mutantlardır. Vahşetin en derinine düşen Carter ailesi hayatta kalabilmek için birbirlerine sıkı sıkıya sarılmalılardır... Fakat gerçekte ise şanslı olan ilk ölendir.
Korku Gerilim
2006
6.4

Tepenin Gözleri

Türkçe Dublaj
Yorumlar 7
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Yusufç
1 yıl önce

Film fena değil, korku ve gizem unsuru zayıf, biraz gerilim var,6/10

0 Cevapla
macar
3 yıl önce

eh işte ;)

0 Cevapla
noname
4 yıl önce

film vasatı aşamayacak cinsten, senaryosu güzel izlenebilir ama aman aman bir beklentiniz olmasın.

0 Cevapla
furkan
4 yıl önce
Bu yorum spoiler içeriyor! Yorumu görmek için tıklayın.

Harika bir film saçma yorumlara bakmayın kesinlikle izleyin.

0 Cevapla
ÖMÜR
4 yıl önce

Daha önce benzer filmler izlediğim için ilerleyişini çok rahat tahmin edebildiğim sıkılarak 50 dakka izleyebildiğim bir filmdi...

0 Cevapla
celal
4 yıl önce

iyi filmdi..tesekkurler

0 Cevapla
cezn
4 yıl önce

superdı,,tesekkurler

0 Cevapla
Background
Kapat ×