Transformers 4 Kayıp Çağ izle

Transformers 4 Kayıp Çağ 2014 yapımı serinin 4. Filmidir. Filmin orijinal ismi Transformers Age Of Extinction 2014’tür. Serideki robotların macerası aynen devam etmektedir. Önceki filmlerden farkı ise bazı oyunların değişik olmasıdır. Bu filmide herzamanki gibi lider Optimus Prime’dır. Prime bu bölümde gene azılı düşmanı Megatron’un hain planını bozacaktır.

Transformers 4 Kayıp Çağ filmini izlemeye gidenlerin verdiği puanlamalara göre film IMDB’den 6,2 puan almıştır. Yaklaşık 90,624 kişi oy kullanmıştır. Filmin türü Aksiyon, Macera ve Bilimkurgu. Tipik serinin özelliklerini taşımaktadır. Film ABD ve Çin’de çekimleri sürmüş. Filmin ilk yarısı Abd ve sonlarıda Çin’de geçmektedir.

transformers 4 izle

Transformers 4 Kayıp Çağ filminin başrolünde ise Mark Wahlberg oynamaktadır. Kızı Nicola Pelt ile beraber yaşayan Cade Yeager icat yapıp zengin olmaya çalışan bir muciti canlandırmaktadır. Kızı ile geçen ailevi diyaloglar filmde sık sık bahsedilmektedir.

Ayrıca bu bölümde Transformers Kayıp Çağ olarak isimlendirilmesinin sebebi ise, yapılan keşifler sonucu bulunan robot dinazor kalıntılarıdır. Ayrıca Transformers’ın 4’te robotları oluşturan DNA’ların Megatron’un yardımı ile sırrı ortaya çıkmıştır.

Transformers 4 Kayıp Çağ geçen ay vizyona girmiştir. Vizyona girmesiyle beraber nette ilk kez hdfilmcehennemi.com çeviri ekibi tarafından anında çevrilip sizlere sunulmuştur. 2014’ün en kaliteli filmleri sitemizin çeviri ekibi tarafından Türkçe’ye çevrilip anında siz takipçilerimizin izlenimine sunulmuştur. Transformers 4 Kayıp Çağ filmi sadece bunlardan bir tanesidir.

Transformers 4 Kayıp Çağ filmi aranızda halen izlemeyen varsa hdfilmcehennemi olarak hemen izlemenizi öneririz. Filmi izleyebileceğiniz link: https://www.hdfilmcehennemi.com/transformers-4-izle/

Henüz Transformers 4 filminin sinemalardaki gösterimi bitmemiştir. Filmin blurayı ancak yıl sonuna doğru çıkabileceği tahmin edilmektedir. Şu an piyasada olan görüntü ise TS görüntüdür. Filmin bu görüntüsü gerek ses gerek video olarak gayet izlenebilecek derecedir. Nette bulunan en iyi görüntü
Sitemizdedir. Bu görüntüden daha iyisi çıktığında sizlerin izleyebilmesi için anında ekibimiz tarafından güncellenip sizlere sunulacaktır.
Transformers 4 filmini hd kalitede sorunsuz izleyebileceğiniz tek adres https://www.hdfilmcehennemi.net/ . Transformers Kayıp çağ filmini izlemek için bir çok sitede reklamlara tıklamak zorunda kalmayacaksınız. Eğer hdfilmcehennemi1.com’u ziyaret ederseniz Transformers 4 filmini netteki en iyi kalitede reklamsız bir şekilde izleyebilirsiniz. Bu keyfi yaşamak ve bu güzel filmi izlemek için sitemizi ziyaret ediniz.