Truva arkaplan

Truva izle

2004
Cehennem Özel Dublaj
Fragman
Truva izle

Truva Film Bilgileri

Truva [Troya] Prensi Paris (Orlando Bloom) ile Isparta Kraliçesi Helen(Diane Kruger) birbirlerine aşıktırlar. Paris'in Helen'i kocası Kral Menelaus'tan (Brendan Gleeson) çalması kabul edilemeyecek bir hakarettir. Aile onuru Menelaus'a yapılan bu yanlış hareketin kardeşi Agamemnon'a (Brian Cox) da yapıldığını öngörmektedir. Mikene Kralı olarak büyük bir güce sahip olan Agamemnon, Helen'i Truva'dan geri getirerek kardeşinin şerefini kurtarmak için kısa sürede Yunanistan'ın tüm ordularını bir araya toplar. Aslında, Agamemnon'un onur peşinde koşmasının amacı Truva'nın kontrolünü ele geçirerek büyük imparatorluğunu daha da güçlendirmektir. Duvarlarla çevrili Truva şehri, Kral Priam'ın (Peter O'Toole) yönetimindedir. Güçlü oğlu Prens Hektor'un (Eric Bana) savunduğu duvarları aşmayı daha önce hiçbir ordu başaramamıştır. Truva'ya karşı girilecek savaşın zafer ya da yenilgiyle sonuçlanmasını belirleyecek olan anahtar kişi ise yaşayan en büyük savaşçı olduğuna inanılan kibirli ve asi görünüşlü, yenilmez Aşil'dir (Brad Pitt). Agamemnon ve ordusuyla birlikte Truva kapılarına saldırmasına neden olan şey de isminin sonsuza dek yaşaması için duyduğu doymak bilmez açlıktır; ama sonunda onun da yazgısını belirleyecek olan şey aşktır. İki dünya onur ve iktidar için savaşa tutuşurlar. Binlercesi şan peşinde ölecek, ve bir ulus da aşk uğruna yerle bir olacaktır.
IMDb 7.3 (493.255 oy)
Süre
2 saat 43 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke

Yorumlar

6 yorum
ahmet bir ay önce
Arkadaşlar Türkçe olmayan kısımlar kesilen ve hiç dublajı yapılmamış kısımlar. Ki çok mühim şeyler anlatan diyaloglar da değil. Ne yapsın admin, oturup dublaj mı yapsın buralara. Herkes tutturmuş bir Türkçe değil türküsü... Kafanız hiç mi çalışmıyor. İlk kez mi film izliyorsunuz.
0
cevapla
saime şen 7 ay önce
tam türkçe değil arada yabancı dil daha fazla
0
cevapla
sinan bir yıl önce
indirmiyorrr
0
cevapla
Ahmet Yazka bir yıl önce
bütün internetler aynı 360p yersen
0
cevapla
Abbas Zng 2 yıl önce
Kardeş 1080p eklermisin.
0
cevapla
Negro 4 yıl önce
Turk.net üzerinden internet sağlama sansızlığı nedeniyle bu güzel filmi izleyemedim. Aman arkadaşlar dikkat ediniz ve turk.net'e paranızı kaptırmayınız.
0
cevapla
Background
Kapat ×