Warcraft Film izle

FİLMİ İZLEMEK İÇİN IKLAYINIZ

Son zamanlarda beyaz perdede daha fazla denk gelmeye başladığımız bilgisayar oyunu uyarlamaları içerisinde Warcaft filmini ayrı bir köşede değerlendirebiliriz. Özellikle de seyircisinin gönlünü dört koldan fethetmesini başaran bu film, hem dinamik hem de akıcı bir sinema üslubuna sahip. Öyle ki 2016 yılı filmleri arasında karşımıza çıkan film, fantastik ve aksiyon temalarını eş zamanlı betimliyor. Yönetmenlik koltuğunda sektörün en değerli isimlerinden biri olarak lanse edilen Dunjan Jones’un oturduğu Warcraft izle filminin yapım aşaması da bir hayli dikkat çekiyor. Nitekim Hollywood sektörünün son 10 sene içerisinde GGI teknolojisi üzerinden ilerletmiş olduğu hikaye anlatımına bire bir uyum gösteren filmde, mitolojik temaların iktidar mücadelesi ve fantastik kurgusallıklara şahitlik edeceksiniz. Warcraft hd film izle özelliğine sahip olan filmin IMDB tarafından aldığı 7.4’lük puanı da göz önünde bulundurduğumuz zaman, kesintisiz bir şekilde izleyeceğiniz bu filmin her sahneside apayrı özelliklere ulaşabileceksiniz.
Warcraft Türkçe Dublaj izle formatına da sahip olan filmin konusu da bir hayli dikkat çekmektedir. İki farklı ırkın Dünya üzerinde karşı karşıya gelmesini anlatan filmde, Ülkeleri yok olan Ork savaşçıları, hayatta kalanlar için yeni bir koloni oluşturmak adına Azeroth krallığının eteklerine göç edecektir. Barışçıl bir sistem içerisinde yaşamlarını sürdüren Azeroth krallığının kapıda olan bu savaş için takınacağı tutum ise çok daha farklı olacaktır. İki Dünya’yı bütünleştiren kapı açıldığında ise bir ordu yıkım beklemektedir. Bir diğer ise sonsuza dek yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Bu karşıt gruplar içerisinde var olan iki kahraman, aileleri, halkları ve ülkelerinin kadesi için büyük bir çatışma içerisine girecektir… Gerçekten de her sahnesinde sahip olduğu potansiyeli fazlasıyla dışa yansıtmayı başaran Warcraft 720p izle modundaki film, kurgusal efektleri ve öyküsel anlatımla sinemasal şölene dönüşüyor.
Tüm bunların yanı sıra Warcraft için sıradan görselliklerle dolduran basit bir fantastik film tanımında asla bulunamayız. Özellikle de bir konsol oyunu uyarlaması olmasına rağmen içerisine entegre ettiği felsefi düşünce ve dönemin Star War ile Yüzüklerin Efendisi filmlerini andıran kendisine has atmosferi sayesinde ilk dakikadan itibaren seyircinin gönlünü kazanıyor. Başlattığı fantastik serüven içerisinde gerçekçi savaş sahneleri ve eş zamanlı GGI efektlerini dahil eden yönetmen Jones, oyuncuların da profesyonel başarıları sayesinde akıcı bir sinema anlatımı oluşturuyor. Hal böyle olunca da sizlere sadece bu filmi doyasıya izlemek kalıyor. Özellikle de ev sineması için uzun zamandır farklı bir hikaye izleme derdindeyseniz şayet, Warcraft ile ihtiyaç duyduğunuz her türlü fantastik olguya bir çırpıda ulaşabilirsiniz. Bu olgular içerisinde filmi cazip kılan bir diğer önemli detay da, Ork ile İnsan ırkı arasındaki köprüyü oluşturan büyü teması olmuş. Keza Merlin nostaljisini fazlasıyla hissettiğimiz yapımın kilit noktasına da bu tarz olgular üzerinden ulaşabileceksiniz.
Son olarak Warcraft Türkçe altyazılı izle versiyonuna da sahip olan filmi bütün orjinalliğiyle seyredebileceğinizi bilmenizi isteriz. Ki bu orjinallik dahilinde oyuncuların sergilediği kompozisyonlar, müzikler ile eş değer ilerleyen aksiyon sahneleri ve ucu devam filmine açık bırakılan mükemmel savaş sahnelerini içeren finali ile Warcraft’ı gönlünüzün baş köşesine yerleştirebilirsiniz.
Gündelik hayatın boğuculuğundan bunalmış ve az da olsa kafa dağıtmak istiyorsanız şayet, bu film tam da size göre olacaktır. Her ne kadar oyunun hayranları için bazı noktalarda şaşırtıcı işlevsellikleri içerisinde bulundursa da, Warcraft filmi ile hoşça vakitler geçirebilme ihtimaliniz çok yüksek. Toplamda 2 saat 3 dakikalık bir süreye sahip olan filmi sitemiz üzerinden kesintisiz ve yüksek görüntü kalitesi eşliğinde seyredebilirsiniz. Hepinize şimdiden güzel seyirler geçirmenizi dileriz. Lütfen film bitiminden sonra yorum yapmayı ihmal etmeyiniz….