Aşk izle

Film Bilgileri 7 sene önce eklendi
Aşk izle

Aşk Film Bilgileri

heodore Twombly hayatını, yakın gelecekte nadir bulunan bir şeye dönüşecek olan el yazımı mektupları yazarak kazanmaktadır ve bugünlerde artık insanların işlerini bilgisayar programları yerine getirmektedir. Theodore, karısından boşandıktan sonra bir apartman dairesinde tek başına yaşamaya başlar ve bir gün karşılaştığı bir teknoloji reklamıyla birlikte hayatı değişir. Kusursuz bir yapay zeka sistemi sunan yeni bir telefon modeli, onu son derece çekici bir kadın olan Samantha ile tanıştırır. Sanal bir varlık olan Samantha, Theodore'u dünya ve hayat üzerine sorduğu sorularla bambaşka bir gerçeklikle tanıştırır. Ağır bir depresyonun içerisinde olan Theodore, yavaş yavaş hayatın keyifli yanlarını fark etmeye başlarken yapay zeka programıyla arasındaki ilişki de gitgide tuhaflaşır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt1798709

“Aşk izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. Altuğ - 3 sene önce demiş ki:

  Yorumların azlığı ve kanımca yanlışlığını düzeltmek için yazıyorum film derin düşünen ve yalnız kişilerin anlayabileceği nitelikte bir başyapıt izlemenizi öneriyorum filmi bizimle buluşturan herkese teşekkürlerimi iletiyorum saygılarımla ...

 2. sıkıcı - 4 sene önce demiş ki:

  Saçma bir son zaman kaybı olduğunu düşündürdü. Hiç beğenmedim. Kısaca daha kararsızsanız başlamayın derim yol yakınken dönerseniz 2 saat kaybetmemiş olursunuz.

 3. animus - 4 sene önce demiş ki:

  Gayet hoş ve dokunaklıydı. Ama 30 yaş üstü kişilere daha uygun bir film. Yalnızlığı bilmeyenlerin anlayacağı türden değil.

 4. esra - 4 sene önce demiş ki:

  1 saat dayanabıldım sonrasına mecalim kalmadı

 5. berat - 7 sene önce demiş ki:

  kardeşim godzillayı izlerken kaldırdınız neden ?