Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle

Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle

Bilbo Baggins sakin hayatını rutin bir şekilde sürdürürken kapısı çalınır ve içeriye Gandalf girer. Bilbo Baggins ve beraberinde 13 cüce, Ejderha Smaug’un zamanında cücelerden çaldığı hazineyi kurtarmak üzere uzun bir macera için ilk adımlarını atacaklardır.“The Hobbit”te Bilbo Baggins’in uzun zaman önce ejderha Smaug tarafından ele geçirilen kayıp Cüce Erebor Krallığı’nı geri alabilmek için çıktığı epik yolculuğu izleyeceğiz. Büyücü Gri Gandalf tarafından aniden kapısı çalınan Bilbo kendisini efsanevi savaşçı Thorin Oakensheild’in liderliğindeki on üç cücenin arasında bulur. Yolculukları onları Yaban yerlere sürükler, Goblin ve Orklarla, Dev Örümceklerle, Kurtlarla, Şekil Değiştirenlerle ve Büyücülerle dolu tehlikeli topraklardan geçmek zorundadırlar.Hedefleri Doğuda ve Yalnız Dağ’ın çorak topraklarında bulunduğu için, önce goblin tünellerinden geçmek zorundadırlar. Bilbo bu tünellerde hayatını sonsuza dek değiştiren bir yaratıkla, Gollum’la tanışır.Alçakgönüllü Bilbo Baggins bir yeraltı gölünün kıyılarında Gollum’la birlikte sadece kendisini bile şaşırtan cesaretini ve kurnazlığını keşfetmekle kalmaz, aynı zamanda Gollum’un beklenmedik ve faydalı güçlere sahip “değerlisi” yüzüğü de ele geçirir… Bilbo’nun henüz bilmediği şekillerde Orta Dünyanın kaderini değiştirecek basit altın bir yüzüktür bu.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

 • Yönetmen:
 • IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt0903624

  “Hobbit Beklenmedik Yolculuk izle” filminde 40 Yorum bulunuyor.
  1. Genç Türkler - 5 ay önce demiş ki:

   Ara ara izlenecek filmlerden. Tabii seriyi kitaptan okumadıysanız çok şey kaybetmiş olursunuz. Aslında film görsel olarak güzel yansıtmış eseri ancak araya çoğu aksiyon olsun diye gereksiz sahneler de sokmuşlar, kitaplarında olmayan kadın karakterler, aşklar vesaire koyup biraz sulandırmışlar konuyu ama olsun, bu da iyidir...

  2. Nusret - 5 ay önce demiş ki:

   Bazı yerlerde neden altyazılı acaba

  3. Rcp - 5 ay önce demiş ki:

   Admin alt yazı rapidream eklersen harika olur

  4. FATİH akkoyun - 5 ay önce demiş ki:

   Admin1. Serisi bu, mu acaba

  5. Cihat Kuzey - 6 ay önce demiş ki:

   Kaçıncı kez izliyorum bilmem fakat araya belli bir zaman girince tekrar izlemeye listeme aldığımız nadir filmlerdendir. Selamlar Orta Dünya'nın sakinleriiii.